Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babának és szülőnek ajándékozá...

Babának és szülőnek ajándékozás? Több lent!

Figyelt kérdés

Nekem még nincs gyerekem, de bátyáméknak lesz babájuk tavasszal.

Nálunk és náluk nincs túl jó anyagi helyzet, ezért olyan ötletek érdekelnének ajándéknak, amik egy kisbabás párnak leginkább hasznosak, fogyóeszközök, ilyesmi. Amivel segíteni tudok nekik!

Már majd karácsonyra is ilyesmikkel akarom meglepni őket.

Valamint én leszek a keresztanya is, és keresztelőre is jó lenne valami praktikus ötlet!


A tapasztalatok nagyon hasznosak lennének! Köszönöm!



2015. szept. 23. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Amiből sosem elég: pelenka és popsitörlő. Gondold el, naponta legalább 5-7 darab pelus fogy egy újszülöttnél, egy pl. Liberoban van a 2 méretűben 108 db, és 5-6000 ft-ba kerül egy csomag....

Popsitörlő szintúgy.


Egyéb holmival hogy állnak? Ágy, autósülés (már ha van autó) ruhácskák, ágynemű, kád, stb....

2015. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem legegyszerűbb, ha leültök és megbeszélitek, mire van szükségük, aztán ami az anyagi keretedbe belefér, azt megveszed. Így biztosan csak olyan dolgokra adsz ki pénzt, amiknek valóban örülnek.

Keresztelőre lehet olyasmit is, amit esetleg nagyobb korában használhat(nak).


Amiből egy baba esetén mindig "hiány" lehet, az természetesen a pelenka.


Remélem, segítettem.

2015. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Hát nekem nincs tapasztalatom de azért le irom a véleményem :)

Mikor megszületik vegyél neki játékokat. kis plüss állatokat azok nem drágák, plüss pléd se drága ezer két ezer forint, vegyél neki ilyen kis baba szőnyeget de puha legyen mert minden baba a földön szokott játszani hogy le ne essen az ágyrol. A keresztelőre meg béreld ki te a ruhát minek venni ha ugyis szegényesen éltek bk 10 ezer forint bérelni, ebben is segitesz mert a keresztelői megvendégelést majd gondolom ők csinálják ha lesz.

széép napot

2015. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem még nem nagyon ruháztak be nagy dolgokra.

Mindenképpen olyasmiket akarok, amivel nem nyúlhatok mellé.


De én is segíteni szeretnék nekik, legalábbis amit én is meg tudok venni. Pelus az alap :) Azt veszek!

A babakocsit és autós ülést, szerintem jobb, hogy ők veszik meg.


Sokat olvasgatok az interneten, hogy tapasztalatot gyűjtsek.

2015. szept. 23. 11:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a plüss elég fantáziátlan,és a babáknak amugy se lehet odaadni az első időkben,felnőttnek meg nem tul hasznos....minden fantáziátlan ismerőstől ezt kaptunk,van egy rakat,nem tudok vvelük mit kezdeni,és a fiam se játszottt velük sose
2015. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Plüss? 1-2 darab még cuki lehet, azonban nagy mennyiségben csak haszontalan kacat.

Ruhát bérelni keresztelőre 10 ezerért? A babának? Ez sem a hasznos kategória.

Pelusra mindig szükség van, emellett mindenképpen megbeszélném velük, hogy mit szeretnének és annak függvényében segítenék. Vannak olcsóbb tételek, amik hasznukra válhatnak (kiskád, orrszívó, pelenkázó feltét stb.).

2015. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bella169 ***** válasza:
100%

A pelenka a leghasznosabb szerintem.

Üsd be a google ba hogy pelenkatorta. Vannak nagyon jók, házilag os elkészíthetők. Kreativ és hasznos.

Karácsonyra meg érdeklődj mi az ami meg hiányzik.

2015. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A pelenkatortáról én is olvastam :)

Azt biztosan megcsinálom, mert szeretek ilyenekkel pepecselni :)

2015. szept. 23. 13:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Pelenka, adamo hinta. Pelenkatortáról megoszlanak a vélemények, én azt pl nem szívesen kaptam volna.
2015. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért nem szimpatikus neked a pelenkatorta?
2015. szept. 23. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!