Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ha a hitelt kifizetit...

Anyukák! Ha a hitelt kifizetitek belőle mennyiből gazdálkodtok egy hónapban, hány gyereketek van?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 12:52
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
35%
17 szerinted mi a francnak hazudnánk egy anonim oldalon? a férjem informatikai szektoron belül van, de sosem tanulta a szakmát, csak szerencséje volt, és az első cégnél akihez került, olyan jól teljesített hogy egyre feljebb és feljebb jutott. Aztán annyira belemélyedt abba amit csinál, hogy egy egész seregnyi szakkönyvet elolvasott, képezte magát, nyelvet tanult és most jól keres. Ez olyan hihetetlen???? Hogy valaki jól keres és megdolgozott érte?? akik ennyit keresnek, nem állnak meg a gimnáziumi érettséginél, sőt jobbat mondok: a diplománál se, hanem folyamatosan képezik magukat, keresik a lehetőségeket. Van pár cég és szakma ami ilyen jól fizet, csak persze a döntő többségnek ehhez nincs kitartása. Írom ezt a lehető legnagyobb tisztelettel, mivel nekem sem volt ehhez kitartásom. De most én is szakmát tanulok, próbálok olyan piaci rést találni, ami nem tömegszakma és jól lehet vele keresni.
2015. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
16%
csak úgy ki tudok akadni, amikor a szarul keresők savazzák azt akik jól keresnek, és itt kérdezgetik mikor jön a családi, ahogy írod, ahelyett hogy otthon nyavalyognának hogy nincs pénzük, és ráadásul azt gondolják hogy aki jól keres az hazudik. Nem, nem hazudik, csak nem a gyik előtt ül hanem napi 10-12 órát dolgozik (mint írtam én nem vagyok ez a kategória, azért ülök itt, de a férjem pl napi fél óra számítógépezésre fordítható szabadidővel rendelkezik, és akkor is a híreket olvassa)
2015. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
81%
Ha mindent leszámolok. Hitel, rezsi, akkor 250 körül marad egy hónapra "költőpénz". 2 gyerekünk van.
2015. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
84%

Mi nem informatikusok vagyunk.

Férjem szakács, 250 körül keres, én pultosként 150-170 ezer körül kerestem. Most gyeden vagyok.

2015. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
84%
550 körül, hitel nincs, 3 gyerekünk van. De ha már nem leszek gyeden, akkor olyan 650-700 körül lesz a bevételünk.A férjem projektvezető egy kereskedelmi vállalatnál, én meg marketingmenedzser vagyok egy szállodában. És én is unom, hogy ha valaki nem minimálbért keres itt, akkor le van hurrogva. Sokkal többször kötnek bele azokba, akik jól keresnek, mint azokba, akik nem...
2015. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
4%
mivel a hurrogósak számára teljesen hihetetlen hogy valaki jól is tud keresni (vagy inkább átlagosan, ha nemzetközi szintet nézünk, mert akkor még z 500-600 is édeskevés), persze ők negatív gondolkodásukkal nem véletlen tartanak ott ahol...mert legyen valaki végzettség nélküli, diploma nélküli értékesítő pl, akár csak egy érettségivel, akkor is tud jól keresni, vagyok erre én a megfelelő példa pl, rádiónál értékesítőként volt hónap hogy 1,2 millát vittem haza, de minimum 300-at havonta...és ezt most nem dicsekvésből...csak a hurrogás helyett meg lehet keresni a lehetőségeket.
2015. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
48%
ja, és nem ismerős vitt be, álláshirdetés útján kerültem oda, és mertem vállalni a kockázatot, mi szerint hónapokig nem fogok szinte semmit keresni, de aztán megtérül a kapcsolatrendszer...ez is fontos, persze, aki nem kockáztat, az nem is nyer - ha már az értékesítőkről beszélünk. De ez igaz egy tanfolyamra is: aki nem fektet bele pénzt a tanulásba, abból nem lesz jó szakember.
2015. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
86%

Igen, én is hasonló okokból már 2 hónappal szülés után vizsgán ültem, mert ennyit tudtam tolni rajta (eredetileg a szüléssel esett volna egybe).

Ez szakirányú továbbképzés, mellette nyelvet is tanulok.


Fárasztó gyerek mellett? Igen. Viszont forintosítható lesz később.

2015. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos sokaknak nem csak az irigység van, hanem a lehúzás, a Te hogy mersz kimászni a sz*rosgödörből?

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__7..


Pedig közgazdaságilag is jobb lenne, ha több lenne a gazdag, mert az ország össz gazdagságát, a vállalkozó kedvet ez adja. Ha egymást húzzuk le az meg nekünk is rossz. Az a gáz, hogy ezt nem értik sokan.

2015. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim válasza:
24%
Kérdező, megállapíthatjuk, hogy a papír, akarom mondani a internet mindent elbír:DDD
2015. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!