Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ha a hitelt kifizetit...

Anyukák! Ha a hitelt kifizetitek belőle mennyiből gazdálkodtok egy hónapban, hány gyereketek van?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 12:52
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
34%
Hitel nincs, 350-400 között, egy gyerek. Férjemmel egészségügyben dolgozunk
2015. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
79%
800ezer forint körül marad, férjemmel mindketten fogorvosok vagyunk. Egy gyerek van, de szeretnénk még.
2015. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
79%
250 ezer marad, de már nem sok van a hitelből, és egy egy éves gyermekünk van.
2015. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
60%

Csatlakozok ahhoz a válaszolóhoz, aki nő létére van IT szektorban:) Én is így vagyok, nem ám csak férfiak szakmája ez, nem alapdolog hogy csak a férj kereshet sokat.

Mondjuk nálunk úgy volt, hogy én kerestem jobban, abból ki tudtunk fizetni 2 képzést a férjemnek, aminek köszönhetően most ő keres jobban (úgy értem ahhoz a fizetéshez képest értem amiről eljöttem babázni). Most én jövök a tanulásban, elvégeztem egy tanfolyamot és tanulok egy új nyelvet. Még egy rövid tanfolyamot tervezek mielőtt visszamegyek dolgozni, és akkor remélem a 2 új képesítéssel meg a plusz egy nyelvvel én is emelem majd a fizetésem.

Én is azt ajánlom, hogy tanuljatok anyukák amíg otthon vagytok:) Nyelvet pl. ingyen is lehet, annyi jó program van, vagy csak eredeti nyelven eredeti nyelvű felirattal filmeket nézni is sokat jelent.

2015. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

220 ezer, ha a hitelt kifizetjük. Igaz, ez havi tízezer forint csak :) 1 gyerekünk van, februártól kettő lesz. Addigra hitel sem lesz, nem mintha ez a havi tízezer akkora gondot okozna, hogy megérezzük majd a változást.

Mondjuk nem tudom, hogy a hitel miért ilyen alapvető kiadás, szerintem egy csomó embernek nincs. Most én leírtam, hogy a hitel kifizetése után mennyi marad, oké, de ettől még nem tudod hogy tisztán mennyink marad, mert azt nem írtam bele, hogy mennyi rezsit, mennyi lakbért fizetünk, mennyit költünk közlekedésre, stb.

2015. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
200 ezer Ft a bevételünk, (én már csak gyesen vagyok), hitelünk nincs, 1 gyerkőc van.
2015. szept. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
51%

2 gyerekünk van, 1 ovis és 1 alsós, kb. 500e Ft a bevételünk, hitel már nincs, fél éve kifutott.


Szerintem a 2-300e Ft-os fizetés abszolút normális, mifelénk egy átlagos anyuka/apuka ennyit keres és ehhez még csak nem is kell 3 diplomával rendelkeznie és 8 nyelven beszélnie...

Nekem csak érettségim van, a páromnak pedig egy nagyon jó szakmája, amit viszont mostanság nagyon lenéznek, mert kétkezi munka, így viszont kevés a jó szakember, vagyis neki több meló jut.

Persze, egyikünknek sem hullik csak úgy az ölébe a fizetése, mindketten keményen megdolgozunk érte.


Az tuti, hogy ha 100e Ft körüli fizetésem lenne csak, akkor mindent megtennék azért, hogy jobbat találjak...

2015. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Megleptetek az egymásnak feszült indulatokkal.

Csupán a hivatástudat tart a szakmámban szülésznőként... műszakozom, főiskolai végzettségem van, túlórázom és mindezért ez a bérezés édeskevés, megfontolandó számomra a váltás, vagy külföldi munkavállalás.

2015. szept. 27. 20:49
 39/42 anonim ***** válasza:
Kérdező: Engem lepontoztak mert mertem írni a tanulást. Pedig a te esetedben is egyértelmű, hogy irány egy nyelvtanfolyam, és ha visszatérsz a munkába ott áll előtted a lehetőség, hogy külföldre menj ha semmiképp se szeretnél szakmát váltani. De lehet hogy a jó nyelvtudás akár itthon is hozzásegít egy magánkórházi álláshoz (ugye sok külföldi miatt kell) ami kellemesebb fizetést és jobb munkakörülményeket eredményez. Valamerre mindenképp mozdulj el, ha nem tetszik a jelenlegi helyzet, mert bármennyire is szereted a szakmád, egyszer be fogsz sokallni, hogy a 24 órás műszak után azon gondolkozol a boltban, hogy a 10 Ft-al olcsóbb vagy drágább kenyeret vedd-e meg.
2015. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
37%
korulottem mindenki tejel a szulesznonek legalabb egy 5000est...ha van egy nap 4 szulesed es annak csak a fele tejel az alsohangon napi 10 e ft borravalo...20 munkanappal szamolva az 200 e ft tiszta penz. hivatastudat melle. na ne mar :)
2015. szept. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!