Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen anyagiak mellé harmadik...

Ilyen anyagiak mellé harmadik baba?

Figyelt kérdés
Férjem keres 240 ezer ft körül, ehhez jön a családi juttatások. Hitelünk van, havi 60 ezer. Rezsi 40 ezer körül, télen fával fűtünk, úgyhogy ez mindig máshogy van. Nagyon elvagyok szomorodva :(
2015. szept. 25. 16:20
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
71%
És te mennyit keresel?
2015. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
50%
Megtartanám persze. Ahol van három gyerek, elfér ott egy negyedik is. Ő is ugyanúgy a ti gyereketek mint a másik három! Nehogy már száz forintokra kiszámolva döntsön az ember a gyereke életéről!
2015. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Félve írom le, hogy én nekem nincsen munkahelyem. Bölcsi nincsen a közelben. Havi 300 ezer ft körül van a bevétel, és még 6 év mulva jár le a hitel. Most épphogy kijövünk a pénzböl.
2015. szept. 25. 22:15
 24/45 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván itt mindenki gonosz, aki azt mondja,hogy vetesd el.

De én elvetetném! Látok pont elég "majd csak kihúzzuk" családot a munkám révén. Bármennyire is be akarjuk magyarázni,hogy ez a gyerekek boldogok,nem, nem azok. Nem boldog egy gyerek, ha az osztálykirándulásra alig tud elmenni, vagy ha ő sosem tud megvenni a sulibüfében egy csokit stb.

Illetve az az apa és anya sem boldog, ahol állandóan izgulni kell,hogy hó végére mennyi marad, nehogy akkor betegedjen le a gyerek stb.

Szóval én (de ez én vagyok), én elvetetném!

2015. szept. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
57%

Nem kérdés, hogy elvetetném - utána pedig megtanulnék védekezni, vagy elköttetném magam.


Rengeteg hasonló helyzetben lévőt gondozok, látogatok - NEM cigányokat -, és hüyeség, hogy mindegy, mert nem az!

- a gyerek nem tud pl. táborba menni

- néha már osztálykirándulásra sincs pénz

- állandó idegeskedés - felszín alatt -, hogy lesz-e hó végén kaja

- a kisebb mindent használtam kap, mert nincs újra pénz, ami szintúgy frusztráló a szülőknek is...


És a családok többsége csak kívülről boldog, amúgy egy ideggóc, a gyerekek szomorúak és sokszor bántják őket - főleg idősebb korukban...

2015. szept. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
51%
Azért pontoztatok le, mert a kérdezőtől megkérdeztem, hogy mennyi a fizetése?
2015. szept. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
25-ös, el lettem kötve a harmadik császárnál. Ugyhogy szerintem ne gonoszkodj.
2015. szept. 26. 08:42
 28/45 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen helyzetben a megszületett gyerekeimre gondolnék. Ennyi pénzből nem lehet négy gyerekkel kijönni. A gyerekek nőnek lesznek kívánságaik szülöként rosszul érzi magát aki alapveto dolgokat nem tud megvenni.
2015. szept. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
50%
A 25-ös nem gonoszkodott, csak leírta a realitásokat! Kérdező, te meg egyáltalán nem írtad, hogy el vagy kötve! Honnan kellett volna tudnunk?
2015. szept. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
De azt sem írtam, hogy nem védekeztem. A kérdés lényegéhez nem kell az a tény hogy védekeztem-e, ezért sem értem miért kell ezt idekeverni. Nem teljesen mindegy?
2015. szept. 26. 08:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!