Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 éves fiúnak ajándékötletek?

4 éves fiúnak ajándékötletek?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit még korai, de karácsonyi ajándékon kezdtem el gondolkozni, 4 éves kisfiúnak, akinek rengeteg játéka van (szegény gyerek ):). Van valami ötletetek? Esetelg hasonló korú fiadnak mit veszel?

2015. szept. 27. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen autó, bármilyen willám mekkvínes cucc, bármilyen robot, dínó, vagy szörny. Kirakós játékok, színezők, kifestők, gyurmák, szobai sátor, labda, rengeteg mindent lehet.
2015. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Élményt ajándékoznék, nem egy ezredik játékot...
2015. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én rosszul tudok lenni amikor nem kérdezik meg, hogy mi kell a gyereknek és meg veszik a milliomodik szemetet. Vagy olyat vesznek ami 1 hét után megy a kukába mert annyira olcsó volt vagy nincsen használva csak porfogónak.
2015. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen élményre gondolsz, de a gyereknek nem ajándék egy jegy valahova a fa alatt, se nem ajándék az "ami kell". A gyereknek az ajándék, ami be van csomagolva és játék. És marhára tud örülni az 51. matchboxnak is. Nem baj ha van belőle 50 már. Ami kell azt vegye meg a szülő, de ne karácsonyra. Egy négyéves a 100. porfogónak örül.
2015. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, van benne igazság. A karácsony egy kisgyerek számára egyenlő az ajándékkal. És valóban, ez lehet a 100. porfogó. Azért kérdeztem ezt, háta van valakinek olyan ajándékötlete, ami nekem még meg sem fordult a fejemben. Nem gondolom, h meg kellene venni a 30. autót, vagy a 4. gyurmakészletet, de van már szobai sátor, könyvhegy is.
2015. szept. 27. 11:25
 6/9 anonim ***** válasza:
2015. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Autópálya esetleg? Wader kid cars- ból többféle van, az én fiaim nagyon szeretik!😊
2015. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én írtam az élményt. Nálunk működik, ezért mertem írni :)
2015. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amit előttem ajánlottak, az okosjatek.hu-n érdemes szétnézni.

Mi tavaly a Zingó nevű társast vettük meg, töretlen a népszerűsége, imádják az oviban. De van több féle készségfejlesztő, jó fajta játék.

Ne csak kifejezetten "fiús" játékban gondolkodj, pl. idén anyukám pénztárgépet tervez venni, játékpénzzel, remekül lehet tanítani ezzel a számokat, alapvető összeadást, a pénz kezelését.

Mivel nem írtad, mit szeret a gyerek, ezért ajánlom a legót, garázs-szetteket, szerelős-barkácsolós játékokat, és persze mesekönyvek, színezők.

2015. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!