Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valentin napi ajándékötletek...

Valentin napi ajándékötletek fiúnak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy még van egy hónap,de nem szeretném az utolsó pillanatra hagyni.Szóval segítsetek hogy mivel lephetném meg a barátomat? Egy hónapja vagyunk együtt és 18 éves. Köszönöm előre is a segítséget.:)

2015. jan. 17. 19:50
 1/6 anonim válasza:
100%
szerintem már annak is örülne ,ha vele lennél egész nap..
2015. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
ps4
2015. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Borosta2 ***** válasza:
0%
prostik,szivar,pia,las vegasi út a haverokkal ezek bejönnek...
2015. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

amikor átjön vacsira menj ki a fürdőbe és húzz egy szexi rucit és kösd át magad masnival


tuti befutó

2015. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En ket dolgot tudok javasolni:


1. Kuponok: kezzel keszitesz neki kis (vagy akar nagyobb) dolgokra bevalthato kuponokat amit barmikor felhasznalhat. Pl.: 1 alkalomra szolo agyba reggeli, 1 alkalomra szolo "najo neked van igazad" kupon, ingyen csok, ingyen oleles, ingyen szex ilyesmi, ez jol elkeszitve es jol talalva nagyon romantikus tud lenni


2. Kevesbe ennyire otletes de ezt egy fiu szinten nagyon tudja ertekelni. Megmondod neki, hogy valaszthat, toltheti a mai napot a haverjaval es befizeted oket egy bowlingra vagy mozira, vagypedig toltheti veled es oda mentek ahova o akar. Valoszinu teged fog valasztani, de (szemelyes tapasztalat) nagyon boldogga fogja tenni, hogy meg valentin napon se "tulajdonitod ki"


Remelem tetszik az egyik otletem, bocsi az ekezet hiany miatt, de teleforol vagyok. De kivanom hogy meg sokaig legyetek egyutt :)

2015. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szex! de legyen benne vmi extra :)
2015. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!