Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ajándékötletek 19 éves fiúnak?...

Ajándékötletek 19 éves fiúnak? Igazolvány-tartó nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Közös képet kapott, fotóalbumot kapott már. Másfél éve vagyunk együtt. Én arra gondoltam hogy veszek n neki irattartót (mert nincs neki, és akkor egybe lennének az igazolványai), ill egy laposüvegbe gravíroztatnék bele a monogramját (ártól függően akár a teljes nevét.) említette hogy flaskát szeretne ezért gondoltam erre.

Egyébként family guy-t nagyon szereti, meg a forma1-et is. De ezekhez kapcsolódó ajándék mi lenne? És az én ötleteim nagyon gázak (elsősorban az igazolvány tartóra gondolok)?



2015. aug. 26. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az irattartó tok szerintem jó ötlet. Hasznos is, és ha jó ízléssel választod ki, akkor még szép is lehet. Én például tökre örülnék egy vagány, fekete színű bőrtoknak. :) 21/F
2015. aug. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
en egy eves IC potjegy berletnek orulnek ha lenne baratnom tutira aztat kernek.... sokba faj am a potjegy ebben az inseges vilagban
2015. aug. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen alkalomra?
2015. aug. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

EXTRA SZEX!!!!


Komolyan!

2015. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Születésnapja lesz:)
2015. aug. 26. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az irattartó. Vagy egy nagy pasis pénztárca
2015. aug. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 idióta!!!l😂😂😂
2022. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!