Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vittetek kisbabát,8 hónapost,...

Vittetek kisbabát,8 hónapost, termálfürdőkbe?

Figyelt kérdés

Fürcsis pelenkája van, de elég az ilyen fürdőzős helyekre? Férjemmel szeretnénk termálfürdőbe menni, meg kislányunknak is tetszik a fürdőzés, Balatonban volt, de ilyen helyekre is elég pl dm-es fürcsis pelenka?

köszi



2015. szept. 27. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Furdozes ok, de termalba nem vinnem. Inkabb keresnek egy nem termal furdot.


A furcsis pelenka rendben van.

2015. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
mi voltunk termálfurdoben. pelenkában volt. persze a termálvizbe nem lehet bevinni babát, kisgyereket sem. (csak 14 éven feluliek használhatják)
2015. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
ja, igen, ahol mi voltunk ott volt gyerekmedence és élményfurdo rész is.
2015. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
2015. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Termál medencébe nem lehet vinni egy ilyen pici babát.
2015. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Csak olyan helyre vihetitek,ahol van gyerekmedence,mert ahogy írják,termálvízbe 14 év alatt nem lehet bemenni.
2015. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Termálvízbe nem vittük, de a városunkba lévő termálfürdőbe mentünk vele. Itt van egy termálvizes medence, és 6 nem termálvizes, így volt választék, hogy hova vihetjük be.
2015. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

1. ahogy előttem is írták, termálvízbe nem engedik a gyerekeket, főleg nem az ilyen piciket, ha wellness szállodába mentek olyat válasszatok, ahol neki megfelelő víz van

2. a szállodától kérdezzétek meg mi a kötelező. van olyan szálloda ahol elég a fürdőpelus, van ahol a pelus + fürdőnadrág kombi kell. (bár megmondom őszintén én jobban is szeretem ha így van fürdőpelus+fürdőnaci)

2015. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Mi 5 hónaposan vittük wellnesselni, de konkrétan termálvízbe nem vittük. A többi, normál hőmérsékletű medencébe igen.

Tökéletes a DM-es úszó pelus. Annyi,hogy én anno vettem neki patentos fürdőnadrágot, biztos, ami biztos alapon, rá a pelusra.

2015. szept. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy gyerekmedence persze, csak Pécsiek vagyunk és valami közeli helyre? siklós, harkány? (nem a 40 feletti vízbe)
2015. szept. 29. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!