Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 2 éves gyereknek még nem...

Egy 2 éves gyereknek még nem az anyja mellett van a helye? Miért akarja a kormány bölcsibe dugni a gyerekeket? Hova mennyen el az anyuka dolgozni mikor nincs munka?

Figyelt kérdés
azt akarják ,hogy minden anyuka menjen vissza dolgozni,de hova?a pénzeket is elveszik,de azért szüljenek,meg halljanak éhen nem?felháboritó!!!!!!!!!
2010. márc. 14. 19:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem politikai töltetűt itt ebben a kategóriában nem kellene irni. Illetve - sajnos - hosszú is lenne kifejteni az összes hozzá kapcsolódót. Én a babám 6 hónapos kora óta dolgozom, ez is csak szokás kérdése. De persze a hátteret mindenképp meg kell teremteni, akár 6 hónaposan akár a gyerek 3 éves kora után mész vissza dolgozni.
2010. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Külföldön 6hét- 3hónap a szülési,csak mi vagyunk így "elkényeztetve" h három év otthon semmiunkáért...
2010. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Egy 2 éves gyermeknek már szüksége van a saját korúak társaságára, a munkahelyhiány valóban óriási gond. De ez nem olyan új hír...
2010. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
SEMMIMUNKA????? Van gyereked?
2010. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Nem csak a kormány akarja bölcsibe dugni a gyerekeket.Az lenne az ideális,hogy az anyák is dolgozzanak,a gyerekek bölcsibe-oviba járjanak.Ott szakszerűen foglalkoznak velük,és tanítják őke,jobban,mint az anyukák..Nem lenne ennyi elkényeztetett kisgyerek és depressziós anyuka sem.Nagyanyáinknak csak.3-5 hónap szülési szabadság járt,és már félévesen is vitték bölcsibe a babákat.Serm a gyerekek nem lettek lelekibetegek,sem az anyák depressziósak.

Ez természesen minden családnak saját döntése kell legyen.

2010. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Igaza van annak,aki a külföldi helyzetről írt.Én is három gyereket neveltem fel,és nem voltam otthon csak 5 hónapig.De az én életem nem csak a gyerek körül forgott,nem vettem fel,azonnal ha hisztizett,nem etettem éjszaka sem,mert akkor másnap nem tudtam volna dolgozni.Nem kell az egész napot a gyerek pátyolgatásával tölteni,és akkor jut másra is időd.

Szerintem sokat ártott a mai anyukák egyrészének,hogy ennyi ideig otthon vannak.Ezért depressziósok sokan.

2010. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Annyira birom, mikor idejönnek és pampognak külföldről... csak van némi különbség.


Mondjuk mig egy külfölön élő anyuka elmegy 6 órában dolgozni, röhögve kifizetni a dadát és még jut is, marad is bőven. Na ez a nem mindegy.


Ott meg örülsz, ha találsz 1 helyet KÖZösségben, aztán 2 hetente maradhatsz otthon a gyerekkel 1 hétig, mert beteg és nem tudsz menni dolgozni.


Stb...stb...

2010. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
szia!a szívemből szóltál.undorító amit művelnek és nagyon örülök,hogy ez mást is foglalkoztat.nem kicsit felháboritó nagyon.ja és csodálkoznak ,hogy a mai 10 éves gyerekek verekszenek drogoznak stb...persze mivel a két szülő 24 órából 20 végig dolgozik,hogy éljenek a gyerek le van szarva.aki azt mondja ,hogy meg kell teremteni a dolgokat előre nem kívánom de bármikor elveszthet mindent és akkor lennék kíváncsi a véleményére. én nem egyszer próbáltam elhelyezkedni mindenhonnan elküldenek. a hatalmas politikusok észre sem veszi,hogy él lent a nép.nincs munka és akinek van gyereke az haljon éhen.ez a szomorú igazság.köszönöm,hogy feltetted a kérdést nagyon jó volt kimondani a véleményemet.
2010. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
ne haragudjatok meg külfölddel pedálozni mikor itt munka sincs érettségivel szakmával a kezemben két gyerek miatt elküldenek.ja meg régen volt munka ma nincs.bocsi
2010. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
0%

Ebből a cikkből az derül ki, hogy 2 éves gyereknek abszolút nincs szüksége a bölcsödére.


[link]

2010. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!