Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a kormány 200 ezer rokkantnyugdíjast akar "visszavezetni a munka világába"? Szerintetek működni fog?

Figyelt kérdés

Szerintem nem.

Ugyanis jelenleg is egyre nő a munkanélküliség, nem lesz ezeknek az embereknek továbbra sem munkájuk.

Aki nem akar dolgozni, az eztán se fog akarni. Ezt nem tudják befolyásolni.

Ha valaki a minimált kapja, annak az összege megegyezik a segély összegével, tehát spórolni se lehet.

Akiknek eddig is volt pénzük, hogy rokkantosítsák magukat, mellette feketén elmentek dolgozni, eztán is ki tudják ezt fizetni, csak mélyebben kell a zsebbe nyúlni.


Szerintem ezt már rég nem tudják "megoldani".

Természetesen ismerek olyanokat, akiket én sem hagynék rokkantnyugdíjasként élősködni, csak mert kétoldali munkaundora van. De róla is tudom, hogy inkább éhen hal, de nem fog dolgozni, megy segélyért az önkormányzathoz.


2010. dec. 28. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Még nem rokkantnyugdíjasokat sem tudja visszavezetni a munkába,mert nincs munkahely! Csak valahonnan elkell venni még,hogy a jómódúak több pénze miatt kieső bevételt pótolja.
2010. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ennek nem az a lényege, hogy munkát adjanak nekik, egyértelmű, hogy nincs miből. A lényeg az, hogy megvonják a rokkantnyugdíjukat, ami annyira nem tűnik hülyeségnek, ha azt a temérdek embert nézem csak a saját környezetemben, aki leszázalékoltatta magát kedvére, hogy ne kelljen melózni... Persze nyilván vannak okkal leszázalékoltak, de ez szemétség, így önkéntes szabira menni... Igenis tanulják meg a naplopók, hogy hol lakik a jóisten, milyen minimálért gürizni.
2010. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Engem ettől a kormánytól már semmi sem lep meg. Szerintem jövőre visszavezetik a nyugdíjasokat is. És munkára kényszerítik a csecsemőket.
2010. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ha valaki a minimált kapja, annak az összege megegyezik a segély összegével"


Ez amúgy Kínai adat? Esetleg maláj?

2010. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Lehet munka helyet teremteni.A 40 évet ledolgozottakat elküldeni nyugdíjba és már lehet is a helyükre a nyugdíj termelőket küldeni. A rokkantakról meg annyit ha dupla pénzért tud dolgozni akkor nem beteg hanem sumák.Ja és az addig felvett segélyt vissza fizettetni velük.A belvíz árkot most is lehetne velük ásatni és akkor a segélyt megkaphatná fizetésként,ja betársulhatna hozzájuk Orbán népe is.
2010. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Van ennyi "leszázalékolt" szélhámos...
2010. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:24


Ha-ha-ha...

A mindenkori minimálnyugdíj összegéhez igazítanak ma az országban rengeteg ellátást, így bruttó 28 500 a nyugdíj legkisebb összege, a GYES, a segély, és a legkisebb rokkantnyugdíj összege is.


Ha te ezt másképp tudod, akkor szóljál, és ne kötözködj, ha csak kötözködni tudsz, de nem tudsz semmit, akkor meg menj a szexről szóló kérdésekhez, ott mindenki nagyon okos lehet.

:P

2010. dec. 28. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!