Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Már nem bírom mit tegyek hogy...

Már nem bírom mit tegyek hogy türelmes tudjak lenni?

Figyelt kérdés
Másfél éves kislányom kikészít minden érdekli ami nem kéne.behurcolja a cipőket napjába vagy 5x.nem győzöm vissza pakolni,bemászik a tv mögé hiába magyarázom hogy veszélyes baj érheti csak vissza megy ha kihozom.pakol amit ér szerencsére nem sok mindent hisztizik össze vissza.2perc nyugtom nincs tőle már sokszor kiabálok amit nem akarok teljesen elfogyott a türelmem.mit tegyek nem akarok ilyen lenni?
2015. szept. 29. 17:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A porszívózást ő is szereti.de ezekkel sincs el csak vagy 10percig.egyébként nem zavarna a cipő pakolászás ha vissza is pakolna de az már nem szórakoztató neki.holnap megpróbálok higgadtan hozzá állni mert neki se jó ha ingerült vagyok.
2015. szept. 29. 20:35
 12/14 anonim ***** válasza:

én is kiírtam ilyesmit

talán segít, igaz nem sok tanácsot kaptam

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2015. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. Legjobb lesz ha beveszed a le..-om tablettát. Veszélyzónát elzárni amennyire lehet. Mi mindent felpakoltunk a szekrény tetejére ami értékes és törékeny, veszélyes volt. Edényekből csak a nyúzottabbakat hagytam lent, ami értékesebb, újabb volt azt elpakoltam, felpakoltam, átszerveztem a konyhát, a többit meg pakolhatta. Vegyszereknek külön szekrény, lakattal. Sampon stb. fel a magasba, wc papír is...

Napjában ezerszer akarta lehúzni a wc-t, tulajdonképpen el kellett zárni a vizet a wc-nél. Sorolhatnám napestig. Kitartás, ne üvöltözz vele, mert nem érsz el vele semmit sem. Ki fogja nőni, megunja... Addig is kitartás és türelem. Ezt mindenki megéli.

2015. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz felelőtlen! Nem elhozni kell, hanem MEGAKADÁLYOZNI, hogy odamenjen! Kerítsd le azt a részt - tv mögött. Cipőket zárd el, a szekrényajtót kösd össze, fiókot dettó, a konnektorba pedig kaphatsz fillérekért záródugót.
2015. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!