Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Július 31 ig szól a munkaszerz...

Július 31 ig szól a munkaszerződésem. ( terhes vagyok. Tudják is bent) de félek, hogy nem fogják meghosszabbítani. Mit tudok tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy nélkülözhetetlen munkaerővé túlórázod magad, sajnos nem sok mindent.

Jogszerűen elállhatnak a szerződéshosszabbítástól, indoklás se szükséges.

2015. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ettől féltem.

Ha még idő előtt táppénzre megyek.. Az nem segít?

2015. jún. 3. 15:29
 3/8 anonim ***** válasza:
A táppénz nem segít. Ha akarják, hosszabbítanak, ha nem, akkor a tgyás után passzív gyedet kaphatsz, ha meg van a megfelelő számú ledolgozott napod. Én legalábbis így tudom.
2015. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

táppénzt is csak addig a napig kapsz, íg él a munkaviszonyod.

Álláskeresésivel lehet játszani, hogy jogosult légy csedre és gyedre.

2015. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor szülsz? Nem mindegy...
2015. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

December..

Értem értem.. Remélem a legjobbakat :( köszönöm szépen

2015. jún. 3. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:

táppénznek egy részét a munkáltató fizeti. azért biztos nem hülye, hogy ezt önként vállalja, ebből kiindulva szerintem tp ront ezen esélyén...

de miért nem ülsz le és beszélsz vele? nyugodtan meg lehet kérdezni, sőt, ha megtudja, hogy neked ez fontos lenne, lehet belemegy.

2015. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Természetesen holnap beszélek vele csak gondban megkérdezem .

Félek picit

2015. jún. 3. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!