Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Melodi névről?

Mi a véleményed a Melodi névről?

Figyelt kérdés
Ismerősöm adja a babájának,hát nem tudtam hova tenni elsőre. Teljesen fehérek.

2015. okt. 2. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit színésznős. De lehetne rosszabb is.
2015. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Ismerek egy Rokkó és egy Benvenútó nevezetű kisfiút, magyar szülőkkel. Gondolom nem meglepő hogy rajtuk röhög a környék. Nem tudom miért nem lehet felelősségteljesen nevet választani, egy gyerekből bármi lehet.
2015. okt. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Miután unokahúgom kisfia Achilles lett, már semmin nem lepődöm meg. Ők sem romák.
2015. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

A magyar átírású külföldi nevek ritkán nem néznek ki hülyén. Meg számomra eleve a Melody egy végtelenül bárgyú név. Olyan negédes, biztos nem adnék ilyen nevet egy gyereknek, mert kislánynak még esetleg aranyos meg cuki, de jó esetben egyszer érett, felnőtt ember lesz belőle. :D

De én már inkább csak fapofával nézek, amikor megtudom egy gyerek nevét, végülis közöm nincs hozzá, a véleményemet meg bölcsebb megtartani magamnak. :D

2015. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Angol írásmóddal sem tetszik, túlságosan "romantikus" hangzású. Magyar írásmóddal pedig nagyon gagyi. Nekem ugyanilyen még a Doroti, Emili, Sejla, Kimberli, Tifani, stb. is, a magyaros átírás miatt.
2015. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Borzalmas. Az angol melody szó jut persze eszembe róla, mintha nem is név lenne. És akkor hogy becézik, Melo-nak? :-S
2015. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pontosan. Ugyanigy reagáltam én is: sehogy. Egy 'aha,de jó' éppen megteszi.
2015. okt. 2. 11:51
 8/17 A kérdező kommentje:
Elvileg nem becézik,hogy késöbb fogják-e,nem tudom. Most még Melodi így,Melodi úgy.
2015. okt. 2. 11:52
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Most elképzeltem ahogy anyukája hívja a gyereket: Meló gyere ide...
2015. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
A francia nyelvtanulópartnerem rockbandában zenél, énekel, az ő lánya Melodie és így, ezzel a történettel tetszik. Magyar gyerek neveként nem.
2015. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!