Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Melodi névről?

Mi a véleményed a Melodi névről?

Figyelt kérdés
Ismerősöm adja a babájának,hát nem tudtam hova tenni elsőre. Teljesen fehérek.

2015. okt. 2. 11:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hangzásra nem rossz,bár kicsit külföldies. Nekem a melankólia meg ilyen szomorú dallam jut róla mondjuk az eszembe. Legalábbis volt egy film, ahol Melodynak hívták a főszereplő csajt, és kicsit ilyen szomorkás meg fásult is volt az elején a helyzete. De most így nem tűnik valamiért rossznak. Megszokható, meg végülis elmegy Mo-n is. Így magyarosan valamiért már kezd tetszeni ez a név, de nekem megvannak a kedvenc neveim, nincs köztük de így sima i-vel ez is jó:)
2015. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem úgy, mint Melody tetszik, de így magyarosítva nem.
2015. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalannak tartom és a kis hableány lánykáját hívták így.
2015. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Borzalom. Nekem túl édeskés, üngyöribüngyöri név...:/ szegény kislány!

A vezetéknévvel gondolom még nevetségesebb..

2015. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Külföldön még elmegy, Magyarországon nem adnám. Már csak azért sem, mert egyből arra gondolnának, mint Te, hogy a gyermeknek kisebbségi felmenői vannak.
2015. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem szép név :)
2015. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2015. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!