Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiús anyukák kukac baj? Mivel...

Fiús anyukák kukac baj? Mivel kenjem?

Figyelt kérdés
4.5 éves fiamnak még mindig nem jön fel a bőr a kukacán, csak egy picit sikerül hátrahúzni. Nem nagyon engedi csinálni, mert a nemnormális gyerekorvosunk egyszer hátrarántotta neki és nagyon fájt. Minden fürdésnél húzom, tornáztatom, elég kicsi sikerrel. Viszont most azt hiszem be van neki gyulladva, a végén lévő bőr piros, viszket is neki. Az este bekentem sudocreammel, de nem hámosítani szeretném, mert jobban letapad. Mivel kenjem? Sebészhez azért nem vittem, mert a gyerekorvos szerint fel fog neki jönni, valamennyire a kezdethez képest más jött is vissza.
2015. ápr. 4. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Canesten.. és én bizony elvinném lássa más is
2015. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Betadine-nel fertőtlenítsd. Egyszer így jártam én is a kisfiammal, ezt mondta a doki. Ugyanakkor, már 3 évesen el kellett volna vinni gyereksebészetre. Az én fiamnak 3 évesen már szerencsére feljött a bőr, de a helyedben mindenképp elvinném sebészhez. Úgy tudom gyereksebészetre nem kell beutaló, de ebben nem vagyok biztos. Ha meg kell, akkor ragaszkodj hozzá, hogy a gyerekorvosotok adjon.
2015. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem, nem kell beutaló gyereksebészetre, kérj időpontot. Ennyi idősen legyen már túl rajta.
2015. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne kend semmivel! Addig ne legalábbis, és ne csinálj vele semmit, amíg hozzáértő azt nem látta, és nem beszélt meg veled semmilyen kezelést!

Feltépetni meg hatalmas marhaság, simán ráértetek volna, csak a gyerekorvosok annyira eröltetik ezt a feltépetősdit, nem lennék meglepve, ha itt 15-20 év múlva még inkább hemzsegnének a fitymaszűkületes tinik és fiatal felnőttek, azért, mert a gyermekorvosuk sürgette a folyót, holott az folyt volna magától is!


Az alábbi topikot olvastad már? Én is leírtam benne, hogy mi hogy jártunk, hadd ne írjam le újból, mert elég hosszú! Inkább olvasd el! (#17)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2015. ápr. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vid
2022. máj. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!