Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hal szagú kukac lehet halevés...

Hal szagú kukac lehet halevés miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy 2,5 éves kisfiam, ma reggel rántott hekket ettünk, és ma este fürdésnél halszagú lett a kukaca. Megmostam neki, és még ígyis érződik. Ez csak egy véletlen egybeesés és valami baj van, vagy lehet a haltól?

2015. okt. 2. 20:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
11%
Nem lesz semmi baj, egészségetekre! Legközelebb próbáld ki magadon, egyél jó sok halat hagymával, lesz buké. :)
2015. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ettem énis, de keveset mert megette előlem a gyerek :D Ki fogom próbálni. Hát bízom bent hogy nem lesz baj. Én nemtudtam hogy lehet ilyen, nem tapasztaltam még :) Hát, aki errejár és olvassa a kérdést, legalább ennyivel okosabb lesz :) További szép estét! :)
2015. okt. 2. 20:47
 13/23 anonim ***** válasza:
11%

Ne nevessetek ki, de mostanában rengeteg húslevest eszünk, és a tíz hónapos gyerek pisis húsleveshez hasonló szagú.

A hagymát is érezni szoktam, de azt főleg hónaljban.

2015. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
49%
Én azért figyelném azt a gyereket és vennék Canestent. Ettem már halat is, hagymát is de sosem volt "bukém" emiatt.
2015. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
49%

gomba

kend vékonyan canestennel, vagy exoderil krémmel napi egyszer

2015. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
22%
Remélem boldog vagy kérdező!Töröltettél sok választ-normálisakat is,csak legfeljebb Neked nem tetszett-mert buta pitsa vagy,és ezt nehéz feldolgoznod!Szegény gyereked!Majd ha esetleg a nap kiszívja a haját,és szőke lesz,tedd fel a kérdést,hogy:most akkor lehet albinó a gyerekem?Ha nem bírod a kritikákat,ne kérdezz ekkora baromságot!
2015. okt. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Édes bogaram. Nem töröltettem semmit. Gondolom erre járt egy moderátor. Nem az én gyerekem a szegény, hanem a tied az alpári, buta stílusod miatt. Mielőbbi megnyugvást neked!


Ui: a gyerekem szőkének született.

2015. okt. 3. 06:47
 18/23 anonim ***** válasza:
7%

Nem itt kéne tanácsokat kérni, hanem fogni, elvinni orvoshoz, mert lehet fertőzés, ami meg szépen "felvándorol" és lesz majd neki egy komolyan szervi gyulladása! Szerintem nem kéne azt megvárni!

Lehet itt viccelődni, meg próbálgatni dolgokat, csak nem gondolnám, hogy egy 2 és fél évesen gyerekkel kéne ezt tenni!

Majd ha az orvos kivizsgálta és azt mondta, hogy nincs semmi baja, akkor nyilván nincs semmi baja, de addig meg egyáltalán nem normális a halszagú nemi szerv, sem felnőttnél, sem gyereknél!

Meg nem gondolnám, hogy mindenfajta felnőtteknek való kenőcsökkel kéne orvossal való konzultáció nélkül kenegetni egy 2 és fél éves gyerek kukacát!

2015. okt. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, ott kérek tanácsot ahol akarok. Azért néhány ember elgondolkodhatna azon hogy miért olyan öntelt tuskó, hogy egy vadidegen emberel úgy beszéljen, mint én kb a kutyámmal SEM! Ez azthiszem intelligenciától függ, semmi többtől. Én a helyetekben nem hirdetném magamat butábbnál butább hozzászólásokkal.


A gyereknek meg már semmi baja, úgyhogy a HALTÓL VOLT!


A NORMÁLIS válaszokat nagyon szépen köszönöm.

2015. okt. 3. 09:12
 20/23 anonim ***** válasza:
Milyen halakat esztek ti?
2015. okt. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!