Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 16-17 fokban miben hoznál...

16-17 fokban miben hoznál haza újszülöttet a kórházból?

Figyelt kérdés
J.héten lesz a császár, ha minden jól megy, elvileg szombaton jöhetünk haza. Ahogy néztem 16-17 fok lesz akkor. Ilyen időben miben hozzuk haza a picit? Kocsival hoznánk!
2015. okt. 3. 06:38
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Kocsiban.
2015. okt. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Meleg pléd , esetleg pólya.Téli lábzsák stb...A lakás ahova kerül legyen előmelegítve és az autó is.Vigyázz rá mert ő kincs.Ne látogassa senki egy- két hónapig, amíg meg nem erősödik.Addig fénykép, telefon stb. Előfordul sértődés ebből családon belül is, de ne törödjetek vele.Majd elfelejtik, hogy nem engeded oda azonnal őket.
2015. okt. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1-2 hónapig ne látogassa senki??? Baromság! Nyilván elzavartam én is anyámat és anyósomat is, hogy amíg a gyerek 2 hónapos nem lesz, nem láthatják őt. Gondolkozzál már! A kórházban sokkal nagyobb eséllyel kap el valamit, mint otthon a legközelebbi rokonoktól. A kórházban találkozik orvosokkal, szülésznőkkel, csecsemősökkel stb...A kórházba jönnek látogatók másokhoz is és megy a nyüzsi! Ha ennyire védeni kellene a gyereket, akkor senkit nem engednének be és két hónapig steril körülmények között tartanák benn őket a kórházban. Jah és apuka se menjen sehova két hónapig, nehogy hazahozzon valamit. Kérdező! Közvetlen hozzátartozóknak nyugodtan engedd meg a látogatást. Ne puszilgassák agyon természetesen, de azért tiltatni nem kell őket. A többiek pedig két hét múlva nyugodtan jöhetnek. Annyi időt szoktak ugyanis várni!
2015. okt. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body, polár rugi és kistakaróban vinném haza és kis pamutsapiban. Közeli rokonok nyilván mehetnek megnézni, ha nem betegek. Távoli ismerősök ráérnek 1-2 hónap múlva.
2015. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tavaly októberben született a babám, szép őszi napon mehettünk haza. Ha jól emlékszem, bodyt adtam rá, rugdalózót, és őszi plüss overált, pamutsapkát, és letakartam egy pléddel.

A látogatáshoz: mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, mindenki maga érzi, neki mennyi fér bele. Nálunk első hat hétben a család jöhetett, szüleim, anyósomék, nagyszüleim, tesómék, de a barátainkat csak az első hat hét után hívtuk meg. Nekünk így volt kényelmes :)

2015. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Védőnő mondta az 1-2 hónapot.Akkor ő sem tudja jól?Csak orvos és védőnőt engedjek a babához meg a közvellen család tagjait.
2015. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body, hosszú ujjú rugi, kocsikabat, sapka, esetleg kesztyű, és rá egy vékonyabb pléd(:
2015. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A védőnőd akkor bolond. Minél jobban félted a gyereked, annál több betegséget fog elkapni. Te is kimész az alatt az 1-2 hónap alatt az utcára, sőt a gyereket is ki kell vinned levegőztetni, így elkerülhetetlen, hogy érintkezzen másokkal. A levegőben terjedő bacikról, vírusokról már nem is beszélve. És mondom, apuka is megy dolgozni, így bármit hazahozhat. Ne hogy már a közvetlen rokonok látogatásától féljünk a legjobban. Bocsánat, nem akartam bunkó lenni, csak hülyeség elzárni a gyereket, de igazatok van, mindenki úgy csinálja, ahogy akarja.
2015. okt. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amugy a polyában hazahozott ujszülött is jo vicc azért. Már vagy 50 éve szerintem nem divat. Nem lehet benne bekötni a babát a hordozoba.


Mi ilyen udöbe vittük haza a babánkat. Body, rugi, takaro, kissapka. Be a hordozoba, hordozo meg a kocsiba. Érzed üajd, hidd el, hogy mennyi ruha kell rá :)

2015. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!