Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Alacsony testhő a luteális...

Alacsony testhő a luteális részben, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jó ideje vezetek görbét, még sose láttam ilyet, mindig egyértelmű volt az ovu és mindig szépen fent volt a hőm a luteális szakaszban. Ovum 19-21 ciklusnapon szokott lenni ez általában változó. 31-33 napos szokott lenni a ciklusom. Alaphőm 36,5 körül mozog, ovu után 36,7 -36,9 van majd egy vagy két nappal mensi előtt visszaesik 36,5-36,3-ra.


Most az ovum se egyértelmű, ugyan ovus fájdalmam volt amit megérzek mindig, de magam sem tudtam eldönteni, a hőm alapján, hogy akkor volt vagy sem. Sajnos kissé beteges fárasztó hónap volt, volt egy gyomorrontás azt jelöltem is akkor nagyon lent volt a hőm a másik két kiugró érték meg autós utazás külföldre oda vissza 7-7 óra... tehát elég kimerült napok voltak. De, ha kivenném a kiugró értékeket is furcsa lenne a görbe.


És most, hogy napok óta ennyire lent van a hőm nem is tudom mit jelent... Pajzsmirigy alul működésem van, júniusban volt egy elhalt terhességem :( Ez az első fura görbém. Olyat olvastam, hogy luteális szakaszban alacsony testhő jelentheti, hogy nem volt ovu vagy kevés illetve nincs progreszteron termelődés.


Valakinek volt hasonló? Mi az oka ennek? Kicsit félek, hogy mostantól ilyen görbéim lesznek :S Nagyon szeretnénk kisbabát, így, ha kövi hónapban is ilyen lesz a görbém szaladok orvoshoz :( Ötletek tanácsok észrevételek mindent szívesen fogadok!!!


Köszönöm,

26N babára várva!



2015. okt. 3. 13:07
 1/5 A kérdező kommentje:

A görbém lemaradt :S


Ciklus honlapon így húzta be:

[link]


fertilityn pedig be se húzta :(


[link]

2015. okt. 3. 13:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem volt ovud ebben a hónapban eddig. Még ezután lehet, nekem is kései ovuból lett babó, már azt hittem nem is lesz ovum abban a hónapban. De most még tuti nem volt.
2015. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi, hát szerintem nem lesz , van még 4-5 napom mensiig, csak meglepődtem mert soha nem volt még ilyen :( Remélem ez nem lesz rendszeres, mert így nehéz teherbe esni -.- Fene vinni az emberi szervezetet.
2015. okt. 3. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
PM alulműködésed kezelve van? Csinálsz mellé hormontornát?
2015. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Letrox 50-et szedek két hónap alatt a tSH-m 4,8ról 3,5re csökkent. Hormontorna? Azt nem sajno snem hallottam róla. Esetleg beavatnál?

Köszönöm

2015. okt. 3. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!