Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » László névről mi a véleményetek?

László névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyen nevű gyereket?

Van akinek így hívják a gyerekét,ezt a nevet kapta?


2015. okt. 3. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Nem ismerek ilyen nevű gyereket.
2015. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a Laci becézés még elmegy, de a László engem a zászlóra emlékeztet


egyébként manapság is sok Lacika nevű gyerek van, nem ritka a környezetemben

2015. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Édesapámat így hívják. :) Szerintem nem rossz név, csak mivel mindig Apu jut róla eszembe, nekem így egy kissé "öreges", mindig az ugrik be, hogy ez egy másik generációban volt divat. Ettől függetlenül szerintem nincs vele semmi baj, ez egy teljesen vállalható név. :)


Adni is csak azért nem adnám, mert nem szeretnénk olyan nevet választani, ami már van a családban.

2015. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én ismerek ketto Lászlót, Lacinak becézik őket az ismerőseik.

Az egyikkel jóba vagyok, rended ember, illik hozzá a név.

A másik László, pedig sajnos a "rokonom" ( bár ne lenne az) Ő egy nagyon rossz ember, eléggé rossz emlékeim vannak, mikor olvasok, vagy hallok egy László nevűt, de ettől függetlenül szerintem teljesen jó név.:)

2015. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen vállalható név én úgy gondolom. A környezetünkben nem sok van.
2015. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Férjemet és apósomat így hívják. De a fiunk nem lett László.

Nincs vele különösebb bajom, csak már megvolt a favorit nevem.

A családban apósom Laci, férjem Lackó.

2015. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, túl régies. De ismerek ilyen nevű gyereket, most lesz 1 éves
2015. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szép név, ezt a nevet adnám a születendő fiamnak, (ha Magyarországon élnénk, de sajnos itt nem tudják normálisan kimondani.) Sok Lászlót ismerek, de mégsem az az unalmas tucatnév, meg klasszikusnak is mondható. Mostanában minden 2. kisfiút Nimródnak meg Kevinnek hívnak, az én fülemnek felüdülés hallani néha egy egy "normális" nevet. A jelentése is tetszik: dicsőség, hatalom.
2015. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szép név, régen nagy divat volt, de a mostani gyerekek között már ritka.

Az meg baromság, hogy öreges. Persze úgy tűnik, mert jelenleg az idősebb korosztályban vannak sok Lászlók, de minden generációban megvan a "divat", jelenleg leginkább az ősmagyar nevek hódítanak, úton útfélen Nimródokba, Hunorokba, Zétényekbe, Zalánokba botlok,ez sem jó.

2015. okt. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, ódivatú. Egyébként ismerek Lacikákat.
2015. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!