Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki bokszra adja a...

Ha valaki bokszra adja a fejét, akkor szerintetek nem ildomos ismerni legalább névről a Papp Lacit?

Figyelt kérdés

Egy bokszos srác nem tudta ki az, pedig voltam az az edzőteremben és kint van egy nagy poszter róla. A srác amúgy nem a néhalejárokéspüfölömazsákot típus, hanem évek óta nyomja.

A kérdés még az is lenne igazából, hogy egy valamire való edzőteremben nem kéne ott lennie a falon a képének? Amellett mai fiatal bokszolók hogyan tekintenek rá?



2013. júl. 18. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
na ezt nem értem meg soha sok emberben... attól hogy én pl kiválasztok egy sportot, szeretem, élvezem, az életem részévé válik, mi a f***kszért kellene nekem ismernem mindenkit aki letett valamit abban az adott sportágban?
2013. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy tetoválja a képét a karjára ember!

De az, hogy nem is hallott egy háromszoros olimpikonról, ráadásul még egy arénát is elneveztek róla, már csak innen is tudni kellene róla.


De csakhogy akkor hétköznapi példát mondjak: Szerintem az ne vallja magát pl építésznek, aki nem hallott még soha Gustave Eiffelről

2013. júl. 18. 20:02
 3/7 aikiboxer ***** válasza:
Papp Lacit minden magyar embernek ismernie kellene, nem csak a bokszolóknak. Az egyik legnagyobb sportolónk volt.
2013. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=6_mc1BvDV_U

ha ez az ember nincs, soha az életben nem hallottam volna Papp Laciról, mondjuk közöm nincs a boxhoz, bicikli sportok érdekelnek, de azt is inkább űzöm, mint hogy mások nevével és eredményeivel foglalkozzak.

2013. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hülyék mindenhol vannak.
2013. júl. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aikiboxer ***** válasza:
Mondjuk ha a Papp László sportarénát nem róla nevezték volna el, egy szót se szólnék. Azért olyan neveket, mint Hajós Alfréd vagy Puskás Öcsi szokás ismerni.
2013. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az a korosztály akiknek még van/volt hozzá közük valószínűleg ismeri is... jó Puskás nevét nehéz lenne elkerülni, de egy fiatal, aki előtt már teljesen más példaképek vannak, könnyűszerrel elkerülheti ezeket a neveket...
2013. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!