Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Történt ilyesmi veletek? 25...

Történt ilyesmi veletek? 25 hetes terhes vagyok, és még nem tudjuk a baba nemét.

Figyelt kérdés
Mindig takargatja magát.. Sajnos így a baba cuccokat sem tudom megvenni..lehet szégyenlős a drága..:-) Sokan kérdezgették hogy na lány v. fiú lesz? Erre mindig elmesélem..
2010. márc. 15. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem ritka eset, mi a 30.heti uh-on tudtuk meg, de pl. barátnőm császárral szült és csak akkor tudták meg mikor megszületett a kislánya.
2010. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
24hétig én sem tudtam,utána is csak azért mert megszületett.
2010. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a 20. héten mondták, hogy kislányunk lesz, erre én azt válaszoltam, hiszem, ha látom. Úgyhogy én olyan babaruhákat vettem, ami mindkét nemnek jó lesz, fehér, barnás sárgás árnyalatok, bézs színűeket vagy világos zöldeket. Végül tényleg kislányunk született. Most is többnyire unisex ruhákat veszünk, szeretnénk kistesót és ha fiú lenne, ő is viselheti majd.

A barátnőm a 18. héttől úgy tudta, kislánya lesz, a szülés előtt 1 héttel kiderült, fia születik. Szegénykém ő is bevásárolt lányos, rózsaszínes ruhákból, pedig sokszor mondtam neki, hogy ne tegye. Ráér akkor megvenni több ruhát, ha biztosan tudja, milyen nemű a baba. Otthon egy ideig rózsaszínbe öltöztette a fiát. :)

2010. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem is akartuk előre tudni, születésekor derült csak ki mindhárom gyereknél :) Sokkal izgalmasabb. A gyakorlati része pedig: mindenből unisexet vettünk.
2010. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Én csak azt nem értem, hogyha a doki meri állítani, hogy jó a szívműködés, jó a bélműködés, nincs ciszta az agyban, akkor, hogy a fenébe nem tudja megmondani a gyermek nemét. Elvileg látnia kéne azt is, hogy mi van a lába között. Rossz az orvosod...
2010. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is két héttel szülés előtt derült ki, hogy a kislányom mégis kisfiú. Én biztos megéreztem, mert semmi rózsaszínt nem vettem:) Vegyél sárgát, fehéret, zöldet, aztán később ráérsz fiús/lányos ruhákat venni. Az elsőket úgyis hipp-hopp kinövi.
2010. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 16héten megmondta a doki ugyhogy nem mutatta magát.Ismerösőmnek a 12.héten.Állítólag egy tapasztalt orvos megtudja mondani csontozatból és fejméretből.Mindenesetre én nem birtam volna ki.Addig jártam volna 4D-re amig megnem mondják.Mert meglehet mondani.Ha szegedi vagy,irj privit,megmondom a doki nevét.
2010. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a szülőszobán tudtuk meg, hogy lány, pedig 3-szor is voltunk 4D-n (14.,19,27 hét) és közben a kötelező kórházi uh-kon is.

Ne csinálj belőle ügyet, hidd el, így sokkal jobb.

Mi vettünk narancssárga-szürke babakocsit, az uniszex, ruhácskákból pedig fehéreket, sárgákat, de csak pár darabot (56-osokat). Amikor kiderült, hogy lány, elmentünk venni még 62-es csajosabb rucikat.

Most megint babát várunk, ha rajtam múlna, meg se kérdezném, hogy mi a neme, de a férjem mindenképpen tudni szeretné.

Az egyik 4D-s uh-n a nő másfél óráig piszkált, azt mondta addig nem enged el, amíg meg nem mondja fiú vagy lány :) Hát nem jött össze neki :)

Tényleg így sokkal izgalmasabb :) :)

2010. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Baratnomek is csak a 30. heten tudtak meg a baba nemet. Pedig kethetente jar dokihoz, mindig van uh is, mert veszelyeztetett terhes, illetve 4D-re is elmentek kulon emiatt. De egyszeruen ugy fekudt a baboca, hogy nem mutatta meg magat.

Nalunk a 20. illetve a 16. heten kiderult mindket gyerek neme. Viszont mondtam a ferjemnek a masodik terhesseg elejen, hogyha a harmadik trimeszterig takargatja magat esetleg, akkor en mar nem akarnam szules elott tudni.

2010. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!