Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti engednétek, hogy a gyerekek...

Ti engednétek, hogy a gyerekek megnézzék az egeret?

Figyelt kérdés
Sajnos egerünk van, állitottunk fel csapdát. Kérdezték a gyerekek, hogy miaz. Elmondtam hogy mi az és mire való, és azt mondták ha elkapja a fogó az egeret ők azt meg szeretnék nézni :) Ha sikerül megfogni, megmutassam vagy inkább próbáljam sunyiba feltakarítani?

2015. okt. 6. 12:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
szerintem ne a csapdában átszúrt fejjel mutasd.
2015. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az egér állapotától függ, igen. De alapvetően én megmutatnám, ha szeretnék látni. De csak akkor.
2015. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A mi macskánk minden heten tesz az ajtónk elé ajándékot, ami vagy egér, vagy cickany, vagy valamilyen madár, de volt mar papagáj is. :-(

A lányomnak megszokott látvány, sosem viszolyog tőle, pedig sokszor elég csúnyán szét van szedve.

2015. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de muszáj megjegyeznem, hogy úgy látom, mindenkit, aki azt mondja, persze, nyugodtan mutasd az agyába állt szeggel az egeret, felpontoztak, aki kicsit humánusabb megoldást javasolt, azt meg le.

Ezzel nincs persze semmi gond, csak azért érdekes, mert egy másik topikban pedig arra a kérdésre, elvigye-e valaki a gyerekét az apja temetésére, sokan azt írják, hogy sose tennék ki a gyereket ilyesminek.


Természetesen tisztában vagyok vele, hogy más érzelmi hatás egy egér és egy apa „elvesztése”, azonban a halál mindenhol csak halál, és az élet része – s kissé morbidnak látom, hogy szívesen ölünk állatokat, szívesen mutogatjuk a gyereknek, de „óvjuk” a gyereket attól, hogy elbúcsúzhassanak a szeretett embertől.

2015. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végülis nem mutattam meg nekik, merthogy éjjel sikerült elkapni, akkor meg a gyerekek már aludtak :) Úgyhogy reggel mondtam nekik hogy már nem publikus, hiszen már feltakarítottam :) Köszi a választ mindenkinek!
2015. okt. 7. 12:19
 16/16 anonim ***** válasza:
65%
De miért nem kapod el élve? Ez mindkét problémát megoldja.
2015. okt. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!