Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Baba Mama Expo-ra érdemes...

A Baba Mama Expo-ra érdemes elmenni? (Budapest Sportaréna)

Figyelt kérdés

Gondolkodom rajta hogy el kellene menni, de vidékről mennénk egy két évessel és alapból az útiköltség is sok lenne és a belépő sem a legolcsóbb, még kedvezményesen is soknak találom... Nem tudom megérné-e elmenni ezek ellenére... Esetleg lehet ott kedvezményesen vásárolni vagy ugyanazon az áron lehet kapni (már ha lehet egyáltalán) a termékeket mint eredetileg a kiállítók üzleteiben?


[link]


2015. okt. 6. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi tavaly voltunk. Borszasztó volt, kicsi helyre volt minden betuszkolva, marha sokan voltak, csak a nagyobb gyerekekre gondoltak, nekik volt egy játazós rész de alig fértek el, sztem azokra is kellett volna akik mászni vagy kapaszkodva tudnak menni h picit kiszálhassanak a babakocsiból. Pár száz forinttal olcsóbbak vagy többségben ugyanannyi volt minden. Én a helyedben nem utaznék fel miatta főleg nem a 2 évessel.
2015. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!