Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » BELARA fogamzásgátló: egy...

BELARA fogamzásgátló: egy hónapja (18. szem, első levél) kezdtem el szedni és minden nap pecsételős vérzésem van. Ez még így az első hónapban (hónapokban) "normálisnak" számít, vagy esetleg lehet mégsem megfelelő nekem ez a tabletta?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, most kezdtem el szedni a nőgyógyászom által felírt Belara nevű tablettát. Korábban nem szedtem semmiféle hasonló hormontartalmú készítményt. Az orvosom és a tájékoztatóban leírtak szerint minden nap pontosan bevettem, a mensim első napjától kezdve, és sajnos azt tapasztalom, hogy minden nap van egy kis pecsételős vérzésem.
2008. szept. 10. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyanezt a fajtát kezdtem el szedni, de a 12. napon elkezdtem vérezni, és 3 és fél hétig ömlött. Már a második levéllel nem is kezdtem el. Majd kitalálok valamit... Te viszont, feltétlen menj vissza az orvoshoz, mert biztos talál majd neked megfelelő gyógyszert!
2008. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem dokimat, és majdnemhogy leszólt, hogy jah hogy még ha az első hónapnál tartok ez normális... csak már elég kellemetlen, azt mondta 1.2.3. hónapban ez előfordul... nahát nem tudom...
2008. szept. 10. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a carezettet szedem,de én is gondolkodom rajt,hogy visszamegyek a dokihoz.Egy hónapja szedem pont.Azóta volt 10 napig tartó erős vérzésem,majd pár nap pecsételés.Néhány napig semmi,most meg 3 napja gyengébb vérzés.Már én is kezdem unni.Mondjuk amit én szedk az szoptatós fogamzásgátló.A balerát nem ismerem.
2008. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állítólag 3 hónap alatt megszokja a szervezet. Én Yasminelle-t szedtem, semmi panaszt nem okozott... Szerintem, menj vissza a dokihoz vagy ha ilyen barátságtalan, keress másik dokit!
2008. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Válts nődokit! Az első fogamzásgátlónál amit szedtem ugyanez volt a problémám. A nőgyógyászom azt mondta, hogy egy kicsit magasabb hormontartalmú tablettára van szükségem. Felírt egy másikat és többet nem volt pecsételős vérzésem...
2008. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!