Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Teljesen elbizonytalanodtam. Kérlek adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés

Van egy 9 éves lányom. Vele teljesen problémamentes volt a terhességem és gyors, könnyű szülésem volt. Ügyeletesnél született.


Most várom a második babát. Nem épp problémamentes. Sajnos ez a terhesség nagyon megvisel. Hiába járok már a 23.hétben még mindig sokszor vagyok rosszul, görcsölés is gyakori(amit nem tudnak az orvosok mitől van) és ezek csak a fő bajaim.

Eddig nem akartam fogadott orvost, de most már teljesen bizonytalan vagyok.

Plusz nem szeretném ha a szülés fölöslegesen gyorsítanák (oxitocin, kézzel tágítás) ha nem indokolt.

Érdemes még orvost keresnem? Ki alakulhat a bizalom? Terhesgondozásra is muszáj hozzájárnom?

Öszinte leszek max 50-60ezret szánnék rá, többet sajnálnék kiadni.

Budapesti vagyok, elsősorban a budai oldalon levő kórházakban gondolkozom.



2015. okt. 9. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem késő orvost keresni, ha szeretnél. De ha szeretnéd hogy levezesse a szülésedet, terhesgondozásra is oda kell mostantól járni, és az nem jön ki 50-60 ezerből. Ha úgy döntesz, hogy orvost választasz, érdemes jól meggondolni, kihez menj, mert az hogy fogadott orvosod van, nem garantálja hogy nem kapsz oxitocint. Viszont ha problémás a terhességed, lehet hogy érdemes lenne már terhesgondozásra is valakihez járni, akiben megbízol.
2015. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi penzbol erdemesebb lenne szulesznot fogadni, tobbet is er, mint a fogadott orvos, tapasztalatbol irom.
2015. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es: Tudom, hogy terhesgondozással jóval többe kerülne. :( De többet nem akarok erre költeni. Plusz mivan ha a végén csalódást okoz a doki? Lányommal (igaz sztk alapon) egy dokihoz jártam, terhesgondozásra, uh-ra illetve nőgyógyászatra. Végig kedves és aranyos volt de a végén a kórházban mikor összefutottunk hihetetlenül bunkó volt és vérig sértett. Szóval a bizalommal is vannak gondjaim.


2-es: Ez eszembe se jutott. Köszi az ötletet. Csak úgy tudom nem minden kórház engedélyezi. De utána nézek.

2015. okt. 9. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Megoldhatod ugy is, h a fogadott szulesznod a kiserod.
2015. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!