Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen munkák azok, amiket...

Milyen munkák azok, amiket gyerek mellett el lehet vállalni? (és ami egyezik a bölcsinyitvatartással, egyedülállóról van szó és vidék, ahol alig van lehetőség)

Figyelt kérdés

egyszerűen úgy érzem, minden zsákutca

(de azért van diplomám és szép szakmai múltam, ön.rajzba nem írom bele, hogy gyerek van)

normális m.hely 99%-a nem ír vissza a pályázatra, (szinte mindenhova protekció kellhet?) 1% hiteget, de végül nem vesz fel.

de már a betanított állásokat is nézem..hát többműszak..

szakmunkásént felvennének, hajnal 5 körül kellene munkába indulnom



mégis milyen állásokat keressek, hogy végre a helyes utat járjam?

ismerősöm nincs, aki segítene


2015. okt. 9. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

3 gyerkőccel vagyok itthon, január óta munkát keresek. Most azt hittem sikerül, de végül nem hívtak. Ahova mehetnék, az több műszakos, vagy nem egyeztethető az ovival. Van aki azt mondja, hogy ha tényleg dolgozni akarnék akkor nem válogatnék. Sajnos ez nem ilyen egyszerű, mert a gyerekeket meg kell oldani.

Itt az ovi 6-kor nyit, ha 6-ra járnék 5kor indulnom kéne.

2015. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van, mihez értesz?
2015. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Arufeltotolto?
2015. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Gondozónő. Óvodai asszisztens, vagy óvodatitkár.
2015. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

első nekem is az idő is gáz hova fevennének, ahol meg jó lenne a munkaidő, oda nem vesznek fel...


szakmáim:


valutapénztáros (több műszak)

eladó, pénztáros, kereskedő, boltvezető(munkaidő minimum este 6-ig..)

varrónő (hajnali indulás itthonról)

európai uniós pályázatíró (azt sehova nem keresnek)


de egy tescos árufeltőltő is ugye milyen mmunkarendben dolgozhat...


diploma

közgazdász, számvitel szakirány (pénzügy, könyvelés területekre is jelentkezem, hiába..)



és persze mindenhova csak annyit írok ön.rajzba, ami a munkához kell.


szégyen, ne szégyen, munkaügyibe is regiztem közmunkára, és az ügyintéző azt mondta ha van ismerősöm aki betesz, akkor adnak közvetítő lapot, szal keressek ismerőst...

2015. okt. 9. 22:40
 6/18 A kérdező kommentje:
szociális végzettségem nincs bölcsibe, oviba
2015. okt. 9. 22:40
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Gyerekek előtt mit dolgoztál? Mikor gyereket vállaltál mi volt a terv, hova mész, mit csinálsz? Ez miért nem jött össze?
2015. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
gyerek előtt külföldön voltam.
2015. okt. 9. 22:47
 9/18 A kérdező kommentje:

mármint közvetlen gyerek előtt.

de régebben szinte minden voltam a felsorolt végzettségeimmel itthon, nem kötött semmi így meg

2015. okt. 9. 22:48
 10/18 anonim ***** válasza:
Asszisztensi munkakörbe mehetnél, ha tudsz nyelveket, az előny. (Gondolom ha külföldön éltél akkor tudsz).
2015. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!