Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen munkák azok, amiket...

Milyen munkák azok, amiket gyerek mellett el lehet vállalni? (és ami egyezik a bölcsinyitvatartással, egyedülállóról van szó és vidék, ahol alig van lehetőség)

Figyelt kérdés

egyszerűen úgy érzem, minden zsákutca

(de azért van diplomám és szép szakmai múltam, ön.rajzba nem írom bele, hogy gyerek van)

normális m.hely 99%-a nem ír vissza a pályázatra, (szinte mindenhova protekció kellhet?) 1% hiteget, de végül nem vesz fel.

de már a betanított állásokat is nézem..hát többműszak..

szakmunkásént felvennének, hajnal 5 körül kellene munkába indulnom



mégis milyen állásokat keressek, hogy végre a helyes utat járjam?

ismerősöm nincs, aki segítene


2015. okt. 9. 22:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

igen.

szóval továbbra is csa pályázom pályázom meghirdetett állásokra..

2015. okt. 9. 23:08
 12/18 anonim ***** válasza:
Varrj és könyvelj otthon. De a könyvelés, irodai munka is jó máshol. Én oktatásban dolgozom, azt össze lehet egyeztetni, igazi anyuka-kompatibilis pálya, persze nem egyedülállónak, mert megélni nem lehet belőle...
2015. okt. 10. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Költöz fel pest környékére ,ott munka lehetöség is lehet.néz szét aldi,lidl,állásokat ott részmunka idős állások is vanak .
2015. okt. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Privatban kuldd at a CV-det, megnezem. Szerintem ott lehet gond. A nagyon szemelyes adatokat takard ki, ha gondolod.
2015. okt. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hú, én meg pont most, a második gyereket várva gondolkodtam el azon, hogy milyen jó lenne varrónői szakmát szerezni, mert akkor tudnék itthonról dolgozni (amúgy szociális munkás vagyok, hát nem éppen itthon végezhető tevékenység). Te nem gondoltál még arra, hogy otthonról varrj? Nekem tavaly volt az esküvőm, akkor gondoltam rá először, amikor jártam varrónőhöz a ruhámat megvarratni, és ő is otthonról dolgozott.

Vagy nincs meg hozzá a szükséges felszerelésed? Mert úgy mondjuk érthető, ha nem kezdesz bele, hiszen nem kis pénz mindent megvenni, ami egyáltalán az induláshoz kell, nem beszélve arról, hogy ha szabályosan akarod csinálni, akkor egy valag pénzt elvisz az adózás, könyvelés, satöbbi.


Nekem most olyan munkahelyem van, ami normál munkaidős, nincs hétvége, nincs délutánozás, nem hajnalra kell menni, de tény, hogy ez a hely talált meg engem, és nem én kerestem. De ha ilyesmi jellegű munkát szeretnél, böngészgesd sűrűn a [link] -t, időnként akadnak pl. oktatási intézményekben, önkormányzatoknál, itt-ott ügyviteli, számviteli, adminisztrációs állások, és ezek javarészt a klasszikus munkaidőt alkalmazzák. Én is ilyen helyen vagyok, nem rossz hely :) Persze a fizetés nem túl sok, közalkalmazottnak lenni pénz szempontjából nem túl jó buli, főleg úgy, hogy diplomásként is a bértábla alját verdesi az ember, de ez legalább egy fix állás, fix fizetéssel, és a szabidat is normálisan megkapod (legalább is kevésbé kell attól tartani, hogy nem). Bölcsihez még talán elég is az a szabi, ami jár egy évre. Ovis, meg pláne iskolás mellett embertelen mennyiségű szabi kellene, nem is értem, ezt mások hogyan győzik, de a bölcsi van a legkevesebb időt zárva egy évben, úgyhogy ott még annyira nem vészes.

2015. okt. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket

Varrónőnek itthonról a bejelentési kötelezettség miatt csak minuszos

2015. okt. 10. 12:02
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak önkormányzati,irodai melók jöhetnek szóba.Vagy napszám vagy valami "szürkében".

Nekem is gazdasági végzettségem van.Én sem tudok benne elhelyezkedni sajnos...


Én autóbuszvezetőként dolgozom,a gyerek előtt is ebben dolgoztam.Csak gyerek előtt heti 5-6 napot mentem hajnaltól estig,most minden másnap hajnaltól éjszakáig (szó szerint: gyerek előtt havi 280 órát voltam a munkahelyemen,most olyan 260 körül).

Persze ezt se lehet össze egyeztetni a gyerkőc bölcsijével: nálunk apuka maradt még otthon a gyed extrának köszönhetően,más segítségünk nincs.

Ha lejár a gyed,akkor még nem tudjuk,hogy ő hova tud elmenni majd 8-16 óráig.(úgy,hogyha beteg a gyerek én nem tudok haza ugrani,mert fél nap,mire haza érek,ha olyan helyen vagyunk nagyszülők meg messze laknak és dolgoznak)

Nagyon gáz a mi helyzetünk is ebből a szempontból.

2015. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Titkárságra oviba pont jó a számvitel. Szociális nem is lenne jó, csak pedagógiai, de sokszor nem kérnek azt sem, és be is iskolázhatnak.
2015. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!