Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell olyan sok anyának...

Miért kell olyan sok anyának megosztani minden momentumát a gyerekéről facebookon, miért terjed el egyre inkább ez a viselkedési mód, mint valami vírus?

Figyelt kérdés
Pistike eszik,Pistike játszik, Pistike büfizik, Pistike kakil már nem is tudom hány képet töltenek fel az anyák naponta a gyerekeikről és minden nap ráadásul ugye kapják a hozzászólást,hogy jaj de cuki,de édes, legszebb gyerek, tehát még a motiváció is hajtja őket. Nem beteges ez egy kicsit? Sokszor járok facebookra, mert ott szoktam beszélgetni barátokkal, mert ingyen van és állandóan ezek a képek fogadnak.

2015. okt. 12. 17:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Az én véleményem egészen más erröl. Többezer kilométerre lakunk a családtol, barátoktol, rokonoktol, ismerösöktöl. Rengetegen szeretnek minket és a gyermekünket is, és egyszerüen nem gyözném privát üzenetben megválaszolni, hogy mi van a babával, miket csinál, stb. Én általában hetente posztolok a babárol, magunkrol, van, hogy egyszerre több képet is. Nagyon sokakat érdekel, mikor hazalátogatunk, mindig mondják, hogy mennyire jo nézni a képeket, meg ahogy fejlödik a gyerekünk. Igy kicsit részesei lehetnek ök is az életünknek, még ha csak az interneten keresztül is. Remélem nem sok olyan ismerösöm van, aki ugy gondolkodik, mint te. Aki zavar, az ne nézze, irigyellek, ha ilyen problémáid vannak. Én nagyon szeretem nézni más képeit, meg más gyerekeit, pontosan azért, amiért ök az én képeimet. Láthatom, hogy mi van velük, és a gyerekekkel. Én örülök, hogy van internet és facebook.
2015. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha zavar, le lehet iratkozni az adott emberről. Én szeretem nézegetni, de nem ilyen részletességgel, ha valaki ennyit, és ilyen jellegűeket posztol, azokról leiratkozom, aki számomra megfelelő mennyiségben tesz fel, azokat viszont szívesen nézem, de ez mindenkinél más.
2015. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%
Brit tudósok bebizonyitották, hogy nincs tele a facebook babafotókkal (legalább is nem több mint a nyaralós, meg napi bölcsességes képekből), csupán az emberek szeretik a gyerekfotókat lajkolni, kommentelni, így a hírfolyamban többször megjelenik. :D
2015. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok nagy posztolgatós, de szeretem nézegetni ezeket a képeket. Szerintem nagyobb jelentőséggel bírnak Pistike első lépései, sőt még a bilizése is, mint Krisztike körmös alkotása.
2015. okt. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mert lájkvadász.
2015. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!