Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti milyen és mekkora ágyat...

Ti milyen és mekkora ágyat vettetek a kiságy után "nagy fiatoknak", " nagy lányotoknak"? És ez mikor következett be?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

13 hónaposan került sima régi gyerekheverőre (még az enyém volt :) ). Mellétoltam a rácsost leesésgátlónak :D Most a rácsos már a másik szobában van, benne a Tesó, a fiam ágya mellé meg toltam egy fotelt.

Ez az a régi, hosszabbitható gyerekágy, ami a mi kiskorunkban volt.

2012. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi 2 félén vacilálunk:


[link]


[link]


Nekem az első tetszik, de a férjem nem tud dönteni.

Azért ezt vesszük, és nem ifjúsági ágyat, mert elég pici a szobája. Így ha iskolás lesz, és kell a hely az íróasztalnak, akkor veszünk egy galériás ágyat. Valami ilyesmit:


[link]

2012. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy olyan másfél éves korára tervezzük a vásárlást. Nemsokára lekerül a rács a kiságyról, teszünk rá leesésgátlót. Már többször volt, hogy mondtam neki, hogy menjen, feküdjön le, és vagy próbált bemászni, vagy lefeküdt az ágy mellé. :) Most lesz egy éves.
2012. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az első nagyon szép :)
2012. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, első válaszoló vagyok, és a 2.nak üzentem :D
2012. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Köszi, nekem is nagyon tetszik. Főleg azért, mert a hátulja is rácsos, és nem fekszik neki a falnak.

Meg valahol olyan, mint egy rácsos ágy, de mégis komolyabb. :)

2012. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Most elkezdtem én is keresgetni :)

[link]

2012. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pont ezt tervezem megvenni a jövő hónapban,amit az utolsó linkelt teszen....


19 hónapos a lányom

2012. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi 80x170-es ágyat csináltattunk az Ágymesternél. Nézd meg milyen ágyaik vannak, szerintem találtok sokkal jobbat mint az ikeában, olyan áron.

18 hónaposan kapta meg. A mienk magasított, 3 fokos kislétrán tud bemászni.

2012. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Normál felnőtt méretű ágyat vettünk neki 2,5 éves volt. 1,5 éves korától meg már le volt véve a kiságy egyik teljes oldalrácsa. Talán 1-2x gurult ki. Így leesés gátlónk sincs, nem esett le.
2012. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!