Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mira gyogyvizet 2 eves gyerekn...

Mira gyogyvizet 2 eves gyereknek mennyit es hogyan adjatok?

Figyelt kérdés

Illetve mindenhol csak a ferenc jozsef es hunyadi vizeket lattam,ezt szabad egyaltalan,ez erosebb ,ha kevesebbet adok jo lehet?(csak amig nem kapok mira vizet mert sos lenne 5 napja nem volt szeklete es semmi nem hajtja meg)

Mennyit szoktatok adni 2 eves gyereknek es hogyan itatjatok meg vele ezt a sos vizet?(sima vizbol, uditobol,teabol is eppen csak kortyolgat)



2015. okt. 17. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Megvetted már? Nekünk annak idején fél literes kiszerelésben volt és a cimkén fel volt tüntetve az adagolás.

Biztosan ihatja. Mi kb 5-6 hónapos korába akartuk használni hasfájásra. Olyan rossz íze van, hogy sehogy nem itta meg. Hátha nektek szerencsétek lesz vele!

2015. okt. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem mertem meg megvenni,mert nem tudtam h ezt a fajtat adhatom-e neki meg hogy egyaltalan hogy ADOM be neki merr magatol biztosan nem issza meg.

Arra gondoltam h a panadol fecskendojevel aprankent megitatnek vele 50 ml de azt is max nagy harc aran :(

2015. okt. 17. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Herbáriában lehet venni a mira vizet. Sajnos nekünk sem segített, mert nagyon sós és nem itta meg. Egyébként éhgyomorra kéne reggel fél dl belőle. Saját magad is megpróbálhatod, hogy langyos sós vizet itatsz vele. az eredmény ugyanaz.

Laevolac szirup? Glicerines kúp? Aszalt szilvalé?

2015. okt. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megint az egyes vagyok. Nem akarok okoskodni, csak eszembe jutott, hátha segít. A vizet mi a dm-ben, vagy rossmanban vettük.

Egyszerűnek hangzik, lehet próbáltátok már, de nekünk szorulásra a kamillatea sokat használt. Nem akartam elhinni, de működik. Nekünk a tejtől van szorulása. Elvileg nem allergiás, a többi tejterméket meg tudja enni, de a tej rettenetesen befogja a hasát.

2015. okt. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha tényleg ennyire semmit nem iszik akkor szimplán ez lehet az oka a szorulásnak. sokat kéne innia, tök mindegy mit, levessel, tejjel együtt 1liternek meg kéne ennie naponta.

persze próbálkozhatsz a mira vízzel is, de 1-2 korty ebből se fog segíteni, ha nem iszik egyébként semmit.

inkább szerintem próbálkozzál magával az ivással, szívószálas, csőrös, kulacs, akár cumisüveget is előveheted ha az segítene

2015. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!