Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy mióta megszület...

Normális, hogy mióta megszületett a gyermekünk, én elzárkózom az orális szextől?

Figyelt kérdés
Már 1,5 éves a fiam/anyatejes/ és bár az előéletünkben minden alkalmas volt az orális szex az eggyüttléteink során, szülésem óta nem tettem a férjem kedvére. Van valaki hasonló cipőben? mit gondoltok erről? Talán, hogyha elválasztom a gyermekem akkor újra igénylem majd az effajta kielélgítését a páromnak. Nem tudom..
2010. márc. 16. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Mi mindig gusztustalannak tartottuk az orális szexet,megelégedtünk,ha normálisan kielégítjük egymást.Valószínűúleg te most jutottál el erre a szintre.Ez lehet a szülés következmnénye is.Ha rendes módon jó a pároddal a szex,akkor nincs semmi baj,ezt nieki is tudomásul kellene vennie.Miért szoptatsz még mindig? Ilyíen idősen már elég neki a normális ételek is.

30/N

2010. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
szerintem a szüléssel kicsit érzékenyebbé válik a nő és talán ez az oka h nem akarsz ilyesmiket, az emberek változnak......a terhesség előtt simán nekiálltunk egy parkban, v kocsiban, de most szinte az ágy is extrém
2010. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez jó, "az ágy is extrém " :O)


Azért szoptatok még mert nagyon nehéz elválasztani. Nem akarok drasztikus eszközöket használni. Elvégre a a legfrissebb kutatások bizonyítják,hogy egészséges 2 éves korig szoptatni, hozzáteszem nem célom. Na de nem is ez volt a kérdés.

2010. márc. 16. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
szerintem ha elvalasztod, visszanyered a formad! :D
2010. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Igen, a babákat pont az egy éves szülinapjukon el kell választani! Utána az anyatej értéktelen, az anyának és a gyereknek a szoptatás káros! Viszont tejet ne adj neki, a tápszergyártók is megmondták, hogy az is ártalmas, adj neki babatejet, meg követő tápszert!! Különben is a szoptatás befejezése a megoldás MINDEN problémára!

Bocsi, hogy offoltam, de már kitört belőlem!

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem nem a szoptatás, hanem a szülés ténye okozhatott változást az életedben. Nálunk is korszakonként váltakoznak a "kedvelt"pozíciók.

2010. márc. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
csak arra vigyázz, nehogy így a párodat veszítsd el. Nyilván nem mondja, de azért hiányzik neki az orális szex. Nem tudom elképzelni, hogy van férfi, aki nem szereti. Úgy érezheti, hogy elhanyagolod őt a baba miatt, és talán még féltékeny is lehet. Egyszer legalább rá kellene venned magad, hogy megnézd, hogy áll hozzá: pl. „Jaj, kicsim, már azt hittem, soha nem fogod megtenni” vagy „Csak akkor csináld drágám, ha neked is jó”. Abból, hogy mit mond, hogyan viselkedik, tudsz következtetni arra, hogy mennyire hiányzik neki. Sajnos érte is kell áldoznod, hiszen nem csupán anya vagy, hanem feleség is.
2010. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani veled, nekem a szoptatás befejeztével állt helyre a libidóm és a gusztusom a szerelmeskedés mindenféle formájához. A hormonok akkor rendeződnek vissza az "alapállapotba". De csak a(z orális) szex kedvéért ne válaszd el a kisfiadat, ha más miatt nem tennéd. Még bőven lehet gyakorolni később és addig is annyi más formája van a szexnek, esetleg kísérletezzetek új dolgokkal (persze csak amihez van kedved), kárpótlásként a párodnak ;P
2010. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Na látom kaptál hideget meleget!

A pároddal beszéltél erről? Mert ha nem, szerintem próbáld neki elmagyarázni, hogy mi a helyzet, ha nem érti meg, akkor meg sem érdemli. És már bocs, de ha egy pasi lelép amiatt, mert nem elégítik ki orálisan, és ezért képes lenne elhagyni a feleségét, aki szeret és a gyerekét akiért ugyanannyi felelősséggel tartozik, mint az anya, hát annak úgy kell, menjen.


Lehet a szoptatás miatt is van, hiszen ilyenkor még rengeteg hormon tombol a szervezetbe, lehet ha abba hagyod akkor már más lesz a helyzet, de én is úgy gondolnám, hogy most a kicsi az első, apa várjon türelmesen, végülis a gyereknemzésből, kihordásból és minden más egyébből álltalábban neki a jobbik fele jut. Legalább is nálunk ez volt, apa türelmes volt, én míg terhes voltam és utána szoptattam nemhogy az orális szexet, de szexet egyáltalán nem kívántam, simán el lettem volna nélküle. Ugye ez min 9 hónap a terhesség és utána 7 hónapig tudtam szoptatni, néha már sajnáltam szegényt, így néha beadtam a derekam, de soha nem volt jó. Ennek ellenére a férjem nem lépett le másik nővel, nem csalt meg és nem ment tönkre a házasságunk, sőt amióta helyre álltak a dolgok, sokkal jobb a kapcsolatunk a szexuális életünk, mint a gyerek előtt. Úgyhhogy ne aggódj, biztosa helyre áll a rend, csak türelem és azért beszélj erről a férjeddel, mert a hallgatás bizony jóra nem vezet.


Az offolo hozzászólóhoz meg csak annyit fűznék hozzá, hogy ekkora hülyeséget már régen hallottam, hogy 1 év után káros az anyatej, meg a tej és a tápszer a legmegfelelőbb. Na mindegy mindenki csinálja ahogy akarja.

2010. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

6:55-ös vagyok

Az előző hozzászólásomat erős felindulásomban írtam arra reagálva, hogy minek szoptatni már a 1,5 éves gyereket! Természetesen nem gondoltam komolyan, hiszen első babám 15 hónapig, második kereken 1,5 évig, és legkisebb még most, két éves kora után is szopik :o))

Próbáltam ironikus lenni, de úgy látszik nem jött át :-(

2010. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értékelek minden eggyes hozzászólást, de miért van az, hogy az OFFolók csupa baromságot írnak?

Az anyatej sosem lehet káros, akár 6 éves koráig is "jó" szoptatni egy gyereket, ezzel azért én nem értek eggyet, de 2 éves korig bele kellene, hogy férjen. Hiszen egy anya nem adhat annál értékesebbet a gyermekének, hogy amíg teheti szoptatja. Erre tanúlmányok vannak, nem osztani akarom azt észt.

És, hogyha maga is 2 évig szoptat, hogyan lehet ilyet reagálni...nem értem..


Eggyetértek azokkal akik a szoptatás végével és a hormonok kiürülésével jósolják a régi énem előbújását, sajnso a kilók sem mennem le rólam, pedig kemény munkával igyekszem.

Köszönöm a válaszokat!

És tényleg, ha apa azért lelépne mert nincs orális szex , akkor mosolyogva intenék neki pá-t.

2010. márc. 19. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!