Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8hete szultem, szoptatok....

Ciccda kérdése:

8hete szultem, szoptatok. Tegnap ota verzek de csak nagyon gyengen epp csak par csepp naponta. Ez mar a mensi lenne? 6 hetes kontrollon mindent rendbe talalzt a doki

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Nekem 9 héttel a szülés után jött meg és egyből visszaállt a régi rend szerint a ciklusom.
2015. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az nem problema hogy csak ilyen gyenge a verzes?marmint tobbeket hallottam hogy erosem verezrek mikor eloszor megjott nem csal igy par csepp....
2015. okt. 23. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Elég nagy hormonváltozást jelent a terhesség, majd szülés a szervezetnek, szóval sok mindent el tudok képzelni, de ha bizonytalan vagy, hívd majd fel a dokidat.

A babád nem nyűgösebb? Amíg kizárólag szoptattam (6 hónap), mindig megérezte és 2-3 napig olyankor ő is nyekergősebb volt.

2015. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nyugos de nem akar rendesen szopizni marmint olyan mintha nem izlene neki a tej...grimaszol mikor elkezdi a szopit meg nem is olyan kis moho
2015. okt. 23. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják, a tej íze menstruáció alatt változik és ezt természetesen megérzik a babák. Legyél türelmes és kitartó a szoptatással kapcsolatban, nálam is néhány nap alatt mindig visszaállt a rend. :)
2015. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!