Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SEGÍTSETEK. Hogyan néz ki,...

Beatrix25 kérdése:

SEGÍTSETEK. Hogyan néz ki, mikor a méh megjelenik a hüvelyben? (többszöri szülés után megnyúlnak a szalagok. )

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek orvoshoz,de már nagyon félek,és el vagyok keseredve!1 éve szültem meg 3.gyermekemet.Néhány napja a hüvelyemben duzzanatokat,"daganatokat" vettem észre.Lehet,hogy a méhem "csúszott" le,vagy szerintetek mi lehet a probléma.Nagyon meg vagyok ijedve,hogy valami daganatos betegség.Szerda még messze van,hogy megtudjam.Volt már valakinek hasonló?A húgycső alatt olyan mintha a méhszáj lenne,de van a végbél felőli részen is,meg oldalt is.Semmi panaszom nem volt eddig.Annyi,hogy májusban 2 hétig tartott a menstruációm,de gondoltam,hogy nem állt helyre a hormonrendszerem,azóta semmi.És a tapintata olyan érdes.És olyan idegentest érzést érzek ma óta.Légyszi komolytalanok ne írjanak,eléggé el vagyok keseredve :(
2015. okt. 23. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Te maximum azt veszed észre, hogy a méhszáj lejjebb csúszott. Extrém esetben kilóghat a hüvelyből, de ez nagyon ritka.


Saját magadat nem tudod rendesen megvizsgálni, ehhez másik ember kell, leginkább orvos, aki tudja, hogy mi normális és mi eltérés.

2015. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy maga a hüvelyfal is előreeshet. Veszélytelen esztétikai probléma, nem foglalkoznak vele, mert funkcióban nem zavar semmit.
2015. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a hüvely fala alapból is "dudoros", nem egy tükörsima felület...

mélyebben meg valóban kitapinthtó a méhzáj, ami daganatnak tűnhet

idegentest érzést a hüvely ph értékének megváltozása is okozhat, gyulladás esetén ez olyan (ha jól emlékszem) 4,5 ös értéken felül van, az extra biztos betegséget jelent


nem tudom lehet e ilyen lakmuszpapírt kapni amivel otthon ellenőrizhetné az ember msgának, ami igaz nem egy egyszerű mert a ciklus során is változik a ph, de szóval gondolom van benne tájékoztató

2015. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, indikátor papírt lehet kapni neten is.


Kérdező, neked minden jót, remélem, nem lesz semmi komoly, addig is próbálj megnyugodni. Ha van a közeletekben olyan kórház, ahol van szülészet-nőgyógyászat, tehetsz náluk egy próbát (persze nem most éjszaka, hanem emberi időben), hátha az ott ügyelő doki hajlandó egy pillantást vetni rád.

2015. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a méhszáj csúszott lejjebb
2015. okt. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!