Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Indulhat be hasfájással...

Andika001 kérdése:

SOS! Indulhat be hasfájással a szülés? Hányingerem van meg fáj a hasam nagyon. Szültem már, de az indított volt. SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár még én nem szültem (holnap lenne esedékes) de sokaktól olvastam,hallottam hogy nem mindenkinél kezdődik pl. vízelfolyással a szülés.Úgyhogy igen kezdődhet és azért próbáld meg a melegfürdőt és ha nem múlik a akkor szerintem valószínű hogy közel vagy/tok már.Ja és kezd el mérni a fájásokat.HÁny hetes vagy?

2009. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
36 HETES VAGYOK.TÚL VAGYOK A FŰRDŐN.NEM RENDSZERES FÁJÁSOK,HANEM FOLYAMATOS HASFÁJÁSOM VAN.
2009. nov. 10. 16:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én szültem. Szerintem , bár nem vagyok ott, nyílik a méhszájad kifelé. apa gyorsan, teló dokinak, aztán nyomás!!
2009. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ÉN MÉG BÍZOK BENNE,HOGY JÓSLO....
2009. nov. 10. 16:33
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
jó, akkor nyugodtan fogd a hasad, és várd, hogy mikor múlik el. A jósló nem összefüggő. A babádra is gondolj!
2009. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Na hogy vagy?Fáj még a pocid?Ha erősödik akkor tuti hogy már szülni fogsz.Szerintem annyit megér hogy megnézzenek legalább ctgn a kórházba.Majd írd meg hogy mi lett veled.

2009. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés napján ment a hasam, de nem fájt. Neked sztem jóslóid lehetnek, ne aggódj, pihenj le, igyál egy csésze málnalevél teát! És írj!
2009. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT,JOBBAN VAGYOK.ÚGYIS MEGYEK HOLNAP ULTRAHANGRA,MEG VIZSGÁLATRA,KIDERÜL MAJD MI VOLT EZ.
2009. nov. 10. 17:13
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

nem fog kiderülni... utólag nem tudják mérni a fájásokat, de hát ha az egész pocid fájt szünet nélkül, az görcs szokott lenni, a fájások bizonyos időközönként jönnek és tartanak, ha jól tudom a vajúdás végén már összeérnek a fájások, de azt ugye megelőzi az 5 perces, 4 perces...


nem lehet, hogy valami olyat ettél amitől megfájdult, esetleg kis gyomorrontás?

37h km:)

2009. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 32 hetes vagyok, az első szülés nekem is indított volt. Úgyhogy ilyen téren nincs tapasztalatom. Viszont a napokban nekem is volt olyan, hogy a derekam és a hasam egyszerre és egyfolytában fájt. Vettem be Espumisant és elmúlt. Mivel gyanítottam, hogy csak puffadás. Mostanában a főtt kukorica és a birsalma kompót is felfúj. De azért én is izgultam, hogy nehogy szülés legyen..
2009. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!