Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen amikor megindul a...

Milyen amikor megindul a szülés? Félek, hogy milyen tünettel kezdődik...1-ből fájások lesznek vagy mi? Segitsetek! Köszi

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Nálam el kezdett szivárogni a magzatvíz, minden előzmény nélkül. Akkor bementünk a klinikára, kaptam fájásindító infúziót, de 3 óra múlva még mindig nem volt egyetlen fájásom sem (35Hgmm volt a legnagyobb méhűri nyomásom! egy mensiben magasabb! ). Akkor döntött a dokim a császár mellett. Szóval nekem pl van egy 19 hónapos kisfiam, és FOGALMAM SINCS milyen egy szülés!!!

most jön a következő és kiváncsi vagyok milyen lesz!

8hetes kismami

2008. jún. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam az első babánál nem volt semmi, egyetlen jóslófájás se. Infúzióval indították a szülést a 41 héten, nagyon nehéz szülésem volt. A második babánál a 39-dik hét végén hajnalban fájásokkal kezdődött, rendszeres, egyre erősödő fájásokkal. A kórházban spontán repedt meg a burok, mindössze 4 órányi vajúdás után született meg a második kisfiam úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva.

A húgomnál előszőr elfolyt a víz és a fájások csak a kórházban az infúzióra jöttek meg.

Szóval ahány terhesség annyi féle szülés.

2008. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!