Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irassak még egy adag magnézium...

Irassak még egy adag magnéziumot vagy jó lesz másik fajta is?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 33 hetes. 100 db-os gyógyszertárban kevert magnézium citritet kaptam napi 3x1-et. Van még belőle 25 darab de akárhogy próbálnék spórolni rajta sehogy sem elég a 36. hétig. Direkt azért írta fel ezt és ennyit az orvos mert koraszülés gyanús vagyok. Ha feliratok még egy ekkora kiszerelést utána ami megmarad, nem szedhetem tovább és félek hogy feleslegesen ki kell majd dobni ha lejár a szav. ideje. A sima magnézium citrit van olyan erős mint a gyógyszertárban kevert? Vagy mindenképpen ezt szedjem tovább?
2013. aug. 29. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább maradjon, mint ne legyen elég.

Én sima magnéziumot szedtem és jó volt.

2013. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt sem szabad hirtelen abbahagyni, tehát a 34-től 37. hétig szép lassan csökkentve az adagot lehet hogy elég lesz.
2013. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az a baj hogy még így is elég sűrűn keményedek ezért muszáj tartanom a 3x1-et. 25 darabbal pedig akárhogy is csökkenteném az adagot sehogy nem húznám ki még három hétig, mikor 21 db kell normál esetben 1 hétre.
2013. aug. 30. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!