Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 hónapos a kislányom és...

2 hónapos a kislányom és sajnos nem tudtam sokáig szoptatni! Max 1 hónapig szoptattam utána elapadtam! Mikor kell megjönnie?

Figyelt kérdés

ha nem szoptatok kb.mikorra kell megjönnie menszesznek?

Szülès utáni 6 hetes kontrolon iratattam felnfogamzásgátlót ès azóta szedem. A párommal voltam már eggyütt! Fèlek,hogy megint terhes vagyok annak ellenère,hogy szedem a gyógyszert! Kb.mikor kell megjönnie ha elapadt a tejem?


2015. okt. 27. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hétre jött meg, kb 2 hetes koráig tudtam szoptatni, rá 4 hétre meg is jött.
2015. okt. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta doki, csak akkor kezdhetem el a fog.gátlót ha megjött. Ez nekem 10 hetesen volt.
2015. okt. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy kell. Majd ha a szervezeted készen áll rá, meg fog jönni. Így, hogy nem szoptatsz, nyilván előbb.
2015. okt. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre nincs szabály, egyénenként eltérő. Én 6 hónapos koráig kizárólag szoptattam a gyerkőcöt, mégis megjött szülés után 9 héttel.

Mondjuk a helyedben addig nem kezdtem volna el a fogamzásgátlót, míg meg nem jön...

2015. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és kiderül.
2015. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!