Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 5 éve van implantátumom,...

5 éve van implantátumom, azóta 15hónapig szoptattam is, és sajnos azt vettem észre, hogy az egyik implantátumnál redőképződés alakult ki. Kicsit zavar, és néha szurkáló érzésem is van. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
A bal mellemben érezhető redőképződés, és hullámosság, szemmel láthatóan a tetején egy picit be is van horpadva. 1-2 nap alatt vettem észre, tehát nem hónapok óta. Izom alatti, kerek forma.A beültetés követően ezt a mellem tokosodás miatt műtötték, a szoptatás nem fájt, sőt nagyon is sok tejem volt. Nem tehetem meg, hogy most újra megműtesem magam . 65kg-ról 59-re fogytam, de nem vagyok vékony, inkább erős, fiús alkat, tehát nem foghatom a soványságra. Edzés terén napi szinten csak hasra, és popsira edzem, mell izmaimat a normál kereteken belül használom, tehát súlyzó nélkül. Minden válasz és tanács érdekel.
2011. ápr. 10. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen mutasd meg egy orvosnak. majd ő megmondja hogy kell e vele valamit csinálni,és ha igen akkor mit
2011. ápr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel a mirigyállományod csökkent(szoptatástól+fogyástól) töknormális ha érzel, látsz redőt.

5. Egyéb előfordulható szövődmények

1. Folyadékgyülem: azonnal vagy később jelentkezhet

2. Bőrelhalás: általában fokozott belső nyomás miatt alakul ki, ami a vérkeringést akadályozza, de egyéb kezelés miatt is felléphet

3. Aszimmetria: bár minden sebész törekvése arra irányul, hogy teljes szimmetriát érjen el, bizonyos tényezők, pl. capsulaképződés, implantátum elmozdulása vagy a beteg mellkasfali, tartási aszimmetriája oldalkülönbséget okozhat.

4. Mellbimbó érzékenységének átmeneti vagy tartós megváltozása

5. Implantátum elmozdulása: elmozdulás létrejöhet külső behatás, tokképződés hatására. Amennyiben ez erősebben befolyásolja a mell formáját, ismételt műtét válhat szükségessé

6. Ráncok, redők a mellen, tapintható implantátum: ezek a problémák az implantátum fajtájától és elhelyezkedésétől függően jelentkezhetnek, különösen fogyás esetén.

2011. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!