Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Én 16 éves vagyok és van egy...

Én 16 éves vagyok és van egy kisfiam 4 hónapos koráig szoptattam utána sajnos elment a tejem! Viszont a melleim és a fenekem sem a régi:S! Mit tudok ez ellen tenni? (50kg vagyok)

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy nem a régi?


A mellek változnak terhesség és szoptatás alatt, ugyanígy a valamekkora hízás is természetes. Ez utóbbin javíthatsz sporttal, némi maradandó változás azonban fennállhat a melleknél.

2013. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kb. semmit, a mellek megereszkedeset csak plasztikai mutettel lehet korrigalni. talan ezert nem kene 15-16 evesen gyereket szulni...
2013. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nagyobb baj, hogy 15 évesen terhes lettél.
2013. nov. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Mivel szegény már megszülte a babát és nyilván nem bánja, mert szereti, ezért olyan tanácsot kellene neki adni, amihez nem kell visszautaznia az időben :D


Sporttal sokat javíthatsz az alakodon és az egészségeden is. Futás, kerékpározás (szobai is), sokan jógáznak. A melled sajnos már tényleg nem lesz a régi, legfeljebb picit lehet emelni rajta, ha az alatta lévő izmot erősíted picit.


A fenekeddel kapcsolatban (mivel most éppen én is fenékre akarok edzeni) azt tudom javasolni, hogy (ide is jó a futás), kitörés, lépcsőzés, guggolás. Én most fogok venni lábsúlyt magamnak és azzal fogok lábemeléseket csinálni.


http://www.youtube.com/watch?v=NuJC7PI_Br4


Gondolom a hasadra is szeretnél, meg úgy mindenhova. :) Én nem szültem, de pont mostanában határoztam el, hogy elkezdek itthon edzeni :)

http://www.youtube.com/watch?v=zBaBIBLvrUA

2013. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2013. nov. 15. 22:32
 6/6 anonim válasza:

#4 vagyok:


Azért óvatosan csináld a gyakorlatokat, ne erőltesd túl magad! :) Sok sikert! Majd írd meg, hogy ment! :)

2013. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!