Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Alkohol gyerekek mellett?

Alkohol gyerekek mellett?

Figyelt kérdés
Ti néha megengeditek magatoknak? Nagy bűn ha néha elkortyolgatok egy kis boroskólát ? Egyedül vagyok velük, nincs segítség apuka dolgozik, éjjel jön haza. Csak egy kicsit jobb kedvem lesz :) Ez nem nagy bűn, igaz?
2015. okt. 28. 13:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha csak néha van ilyen nem az. Mind emberek vagyunk, és embert próbáló egyedül lenni. Csak ne vidd túlzásba :)
2015. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Néha én is megiszom egy cidert a férjemmel, vagy egy kis forralt bort, ha a gyerek elaludt. Szerintem semmi rossz nincs ebben, nem a lerészegedésre hajtunk, csak egy kicsit lazulunk.
2015. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

Én nyáron a nagy melegben néha elkortyolgattam egy kis behűtött sört, amikor a gyerekkel kettesben voltam. Nyilván tudtam mi a mérték, nem a becsiccsentés volt a cél, de akkor nagyon jól esett. Most hogy jönnek a hideg napok, lehet csinálok forralt bort.

Sokan amiatt tartják rossz ötletnek, hogy ha baj történik és vezetni kéne, akkor ugye nem lehet. De nekem jogsim sincs, úgyhogy ilyen szempontból mindegy volt.

2015. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Ha azért iszod, mert néha jólesik és ennyi, akkor nem gond. Ha ez az egyetlen jó dolog, ami történik veled aznap és nehéz lenne lemondani róla, akkor igen, akkor már gond!
2015. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk minden vacsinál apa - anya megivott 1-1 deci fehér/vörös bort. Nem többet, nem kevesebbet.


Nem lettünk miatta nyomik. :)

2015. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem gond.
2015. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Mértékkel nyugodtan
2015. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nincs jogsim nekem sem :) Természetesen nem ez az egyetlen dolog ami ma "jó", majd ha hazajön apuka na majd akkor lesz igazán jó :p (ő nem iszik). Nem minden napos egyébként, mondjuk úgy havi 2-3 alkalom. Csak olyankor egy kicsit bűntudatom van, merthát mégiscsak gyerekek mellett...
2015. okt. 28. 13:36
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj, havi 2-3 alkalom egyáltalán nem gáz.. és amiatt sem aggódnék hogy a gyerek mellett, amennyiben nem annyit iszol, hogy ne tudd őket ellátni, de nyilván nem :).

Nekem az az egy dolog jutott eszembe hogy mi van ha mondjuk történik valami és autóba kellene ülnöd, ha nincs jogsid ez az aggály is kilőve.. :).

2015. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem részegedek le ha erre gondolsz :) Jobb kedvem lesz, de semmi több.
2015. okt. 28. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!