Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy amióta...

Mitől lehet, hogy amióta szültem, nemtudok tampont használni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mindig is tampont használtam, az első és második szülés után is. De amióta megszültem a harmadik gyermeket, azóta egyszerűen nem bírom elviselni. Nyom, szúr, nem tudom annyira felnyomni, mint előtte. Nem igazán értem az okát, hiszen már lassan 2,5 éves lesz a pici. Az összes szülés spontán volt, a harmadiknál gátmetszésre sem volt szükség, és nem is sérültem úgy, hogy belül varrni kellett volna. Azóta többször voltam már orvosnál, rákszűrés céljából de sosem mondta hogy valami gond lenne.
2015. okt. 29. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Hüvelyfal előreesés. Ráadásul háton fekve elsimul, így az orvos nem is látja. A tampont pedig állva helyezi fel az ember.

Ha zavar, akkor sebész-nőgyógyász műtéttel tudja korrigálni. De magánúton, mert csak esztétikai hiba, így nem téríti az OEP.

2015. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj. Ez biztos? Mennyibe kerül kb egy ilyen műtét?
2015. okt. 29. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Passz, az adott sebésztől kell megkérdezni.

De általában csak az altatás szokott 80-100e között lenni.

2015. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A SOTE nőgyógyászati klinikán csináltak ilyet egy ismerősnek. OEP támogatotta, bár neki több tünete is volt. Keresd fel Dr. Tömösváry Zoltán nőgyógyászt. Több dokival dolgozik együtt Pesten, ne hagyd magad lerázni, ő segít bejutni a klinikára .
2015. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a plasztikai beavatkozás előtt megpróbálnám az Kriston Intim Tornát. Az én hólyagsérvemet szépen helyrehozta.
2015. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ó na,nehogy már csak azért műtesse meg magát mert akkor nem tud tamponozni.Használj akkor betétet ennyi.

Ha kitágult volna a hüvelyed vagy csöpögne a vizeleted akkor azt mondom oké műtét,na de így...

2015. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!