Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hüvelyi szülés után ti is...

Hüvelyi szülés után ti is érzitek úgy mint ha egy picit tágabbak lennétek? Nem nagyon, nem okoz zavart a szexben csak mint ha egy leheletnyit nem szorítanátok már úgy?

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2015. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze. Remek rá az intim torna.
2015. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem!
2015. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem változott semmi.
2015. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én pont az ellenkezőjét éreztem. Szerintem szűkebb lettem utánna.
2015. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De, egy picit lazább lett, de nem annyira, hogy zavaró legyen. De ebben lehet, hogy közrejátszik az idő is. Nem hiszem, hogy 18 évesen, meg majd 30 évesen pont ugyanolyan szűk mindenki odalenn. Öregszünk (vagy csak én?) :) és gyengülnek a szövetek is.
2015. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Persze ahogy öregszik az ember egyre lazulnak a hüvely izmok,ez tény,csak most konkrkrétan a szülés utáni állapot érdekelt.
2015. okt. 31. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!