Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Művi meddővé tétel Angliában?

Művi meddővé tétel Angliában?

Figyelt kérdés
Olyasvalaki tapasztalata érdekelne, aki már átesett ilyenen. Itt Magyarországon már ez nem lehetséges (csak szigorú feltételek mellett), szóval odakint külföldiként mire számíthat az ember? Mennyibe kerül? Mi a menete? Minden részletre kíváncsi vagyok.
2015. okt. 31. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Miért pont Anglia? :)

Én Ausztriában és Csehországban érdeklődtem utána (20 perce küldtem mailt, most várok...)

Üdv, V.

2016. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

35 éves leszek egy hónap múlva

Angliában élek, van 2 gyerekem, a második spirál mellett fogant

A gyógyszer a sok hasmenés miatt nem megoldható, gyűrűt használtam 10 éve, akkor nem volt baj, de az első fiam születése után nem bírtam elviselni, 2 hónapja kaptam az injekciót, de egy hónapig véreztem tőle és túl sok hormon egyszerre,kopaszodom, mert hullik a hajam, nem kívánom a szexet, pattanásos vagyok, mint egy tini,végülis jó fogamzásgátlási módszer, mivel vérzem és nem is kívánom a szexet, de köszönöm, nem kérek belőle újból

Maradt ez a megoldás

Az érdekelne, hogy mik a feltételek itt Angliában

Lehetséges a műtét számomra?

Nem szeretnénk még egy gyereket és a részemről hormonokat sem

2023. ápr. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!