Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A védőnőkhöz le lehet adni...

A védőnőkhöz le lehet adni gyerekjátékokat, amikre nekünk nincs szükségünk?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok és rengeteg jàtékot kaptunk innen-onnan. Viszont ennyi játékot nem tudok hol tàrolni. Hàtha egy ràszoruló családnak jól jönne.
2015. nov. 1. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább neki add oda, mint a családsegítőhöz (sokszor gallom,hogy maguk között szétosztják!!!) vinnéd vagy kérdezd meg tőle hogy szerinte melyik család szorul rá és vigyétel el személyesen!

Én, ha marad itthon bontatlan tápszer,bébiétel mindig neki vittem!

2015. nov. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En rendszeresen viszek. Mind gyönyörű brendon gap en vettem őket. Azt gondoltam terhesen majd eladom, de amikor a karomban tartottam a kisfiam mar mashogy gondoltam. Ő mindent megkap, mas ugyan ilyen kis tünderke meg lehet h nem. Jatek, ruha es minden ami meg hasznos lehet masnak odaadtam. Nagyon örültek neki. Annyi ruha van itthon amúgy is, mert a legkedvesebbeket eldobozoltam a kistesónak majd. A gardrób szobánk felet mar most elfoglalja, pedig nagyon sokat odaadtam. Remelem jó helyre került, ahogy a védőnőt ismerem ettől nem tartok.
2015. nov. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a váróban van egy nagy kosár, abba bele lehet tenni a játékokat, ruhákat.
2015. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt az oldalt szeretem, mert én választhatom ki, kinek adom oda, akár személyesen is: szivesseg.net
2015. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!