Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férjeteknek, milyen kreatív...

Férjeteknek, milyen kreatív módokkal jelentettétek be a terhességet?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szeretnénk babát, most úgy néz ki sikerült is. Pénteken megyek nőgyógyászatra, a vizsgálat után szeretném elmondani neki az eredményt. De valami kreatív módon szeretném. Valami ötlet? Mindenkinek megy a zöld kéz! :)
2015. nov. 2. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Még nem tudja?

Gondolom, feltűnt neki, hogy nem jött meg már egy ideje :)

2015. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még nem tudja, jelenleg a szüleimnél vagyok. Csütörtökön megyek haza, telefonban nem szeretném elmondani, meg a tesztekben annyira nem bízok pedig már 3 pozitív tesztem van. Inkább az orvosi vizsgálat után mondom el neki. Ami pénteken lesz. A menstruációmat nem tartja fejben, szóval ha 2 hetente menstruálnék sem tűnne fel neki.
2015. nov. 2. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Az oroszlankiraly zenéjére es klipjere (amikor fel tartja a kisoroszlánt) egy cuki feliratot tettem...elhúztam picit h ne egyből jöjjön rá.
2015. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Vettem egy kis zoknit és becsomagoltam. Húsvéti ajándék volt. Szerintem menj el vele együtt a dokihoz, nekem is ott volt a férjem eddig minden vizsgálatnál.
2015. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
En rosszul ereznem magam ha csak a doki utan tudnek rola. Az elso teszttol tudni szeretnem es egyutt izgulni. Ha nem sikerul akkor is. Szulok, testver stb az akinek raer doki utan mondani. De az apa hagy tudja mar elobb. Olyan.koran amilyen koran az anya tud barmit.
2015. nov. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
A férjem megsértődött volna, ha nem tudja kezdettől fogva. De az is igaz, hogy ő annyira izgult és olyan lelkes volt a próbálkozás miatt hogy fejből ismerte a ciklusom (még második babánál is, akre 8 hónapot vártunk). Velem együtt akart tesztelni, amikor késett. Esélyem sem lett volna titkolni. Nagyon aranyosak ezek a "megmondós" videók a neten, de nekem kicsit azt sugallják hogy ez az anya híre, az ő titka és "megosztja" az apával és nem azt, hogy együtt akarták és várták. Ezek a megdöbbent apák ennyire nem érdeklődtek hetekig, hogy aztán sikerült-e vagy sem? Ó, ha nem lehetett volna ott a vizsgálatokon,hatalmas élményekből maradt volna ki. Amikor először meglátta az első kis pacát a monitoron, sírt. Pedig még szívhang sem volt.
2015. nov. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sem volt esélyem sem. Kimentem reggel tesztelni, és halvány, de elég gyorsan pozitív lett a teszt. Visszajöttem, kissé remegve az izgatottságtól, felébredt rögtön, és kérdezte, hogy mi a helyzet, én odabújtam hozzá, és mondtam neki halkan, hogy ,,azt hiszem, kisbabánk lesz". Aztán megnéztük együtt a tesztet:) A legelső vizsgálatra elkísért, de még nem jött be, de utána bent volt a többin.
2015. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Fura, akik régóta próbálkoznak, és nagyon várják már, azok kívülről tudják, hogy mikor kéne megjönni, pont, mert nem akarják, hogy megjöjjön. A tiéd meg észre se venné, ha két hétig menstruálsz? Érdekes :)

Ebből kiindulva, úgy tűnik, őt annyira nem érdekli, úgyhogy szerintem felesleges bármivel is készülnöd, mondd el neki minél.

2015. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az én párom ilyen, soha nem tartotta a fejében az én menstruációmat. De most nem is ez volt a kérdés. Ő is nagyon várja már a babát, szóval nagy öröm lesz!

A hasznos tanácsokat pedig köszönöm!

2015. nov. 3. 20:51
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A kreativkodast hagyd meg arra amikor a baratnoknek, esetleg szuleidnek meseled el. A ferjednek a leheto legkorabban, meg a doki elott mondd el mindenfele kreativkodas nelkul.
2015. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!