Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kreatív anyukák! Kavicsfestés:...

Kreatív anyukák! Kavicsfestés: milyen festéket használtok kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
Esetleg van valami tippetek is, hogy hol lehetne olcsón beszerezni? Fekete vagy fehér alapon lennének betűk a kavicsokon.
2015. márc. 26. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Én akrilfestéket használok kavicsfestésre (művészakril, hobby akril). De lányom még kicsi, így ő nem fest vele (viszont, ha elkészülök, élvezettel nézegeti és rakosgatja a kavicsokat). Ha a gyerekeddel akarsz együtt festeni, akkor nem tudom mit ajánljak.


Akrilfestéket amúgy sok helyen kapni, és nem olyan drága.

Legutóbb Auchanban vettem, de lehet kapni kreatív boltokban is vagy neten.

2015. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
esetleg nézd meg, hogy az ujjfesték használható-e kavicsra.azzal sokkal egyszerűbb lenne neki és ugye direkt gyerekeknek való :)
2015. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ezekkel simán lehet két réteget egymásra festeni? Tehát alapszín, az megszárad, majd rá a színes?
2015. márc. 26. 14:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Akrillal simán festhetsz egymásra, ha megszáradnak a színek.

Ujjfesték nekünk nem marad rajta a kavicson. De mondjuk arra jó, hogy a gyerek elszórakozzon vele. :)

2015. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt akrillal festettem, és több réteg van egymáson:

[link]

2015. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szuper, köszönöm az összes választ!
2015. márc. 26. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Sima tempera, és fújós lakk rá. Attól csillogó lesz.
2015. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!