Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan jelentettétek be a...

Hogyan jelentettétek be a nagyszülőknek a kistesó érkezését?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ. Anyagiak,lakhatás,kitől van...
2015. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a nagyszülők nagyon fognak csodálkozni, hogy kistesójuk érkezik. Úgyhogy csak kíméletesen közöljétek velük.
2015. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Független család vagyunk, minden szempontból. Kizárólag arról van szó, hogy lesz még egy unokájuk, és kíváncsi voltam, ezt mások hogyan mesélték el a nagyszülőknek.
2015. márc. 17. 13:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve karácsony előtt tudtam meg, így vettünk egy pár kis horgolt cipőcskét és azt is kapták az ajándék mellé.
2015. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Jaj de humorosak egyesek...


Mi még előtte vagyunk, de úgy fogjuk, hogy a fiam kap egy pólót, aminekaz elejére lesz nyomtatva, hogy Nagytesó leszek! a hátán meg egy stilizált rajz lesz, fiú, apa, anya pocakban a babával. Azzal megyünk majd, hogy a Jocó mondani akar valamit :) és rajta lesz a póló.

2015. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a szüleim már nem élnek,de amikor a másodikat vártam akkor se ugrottak ki a bőrükből az anyósék most meg hogy meg mondtam hogy jön a 3-dik akkor ez volt az első szava hogy "Jézus Mária".Na mondom köszönöm szép fogadtatás azért ennyire ne örüljön.Pedig külön élünk és szinte semmiben nem segítenek úgyhogy nem értem miért nem mindegy nekik,hogy eggyel több vagy kevesebb unokájuk lesz.
2015. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerekről nyilván szóltatok. Na, pont úgy megint...
2015. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem örültek, és ahogy a válaszokból látom, sokan nem tudják magát a babavárás örömét sem elképzelni. Elszomorító, de ez van. Köszi a válaszokat, majd elmondjuk, ahogy gondoljuk. Több érzéssel, mint ami itt sokakba szorult. Mindig megbánom, amikor itt kérdezek, a depresszió, agresszió és szomorúság ellepi ezt a helyet, úgy kell nagyítóval keresni a boldog, kiegyensúlyozott embereket. Megdöbbent, hisz ez egy boldog téma, de hát ez van. SZép napot nektek!
2015. márc. 17. 14:11
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk már a próbálkozás idején olyan izgatottak voltak a nagyszülők, hogy minden nap megkérdezték, hogy teszteltem-e, és mi lett az eredménye. Úgyhogy nem érte őket meglepetésként, tudták, hogy rajta vagyunk a második babán, és alig várták, hogy összejöjjön. Szerencsések vagyunk a nagyszülőkkel, imádják a fiunk, szinte szerelmesek belé, így azt mondták, hogy csináljunk még sok ilyen kis tökélyt:-) Azóta megszületett a pici lányunk is, hát mondanom sem kell, hogy egymásnak adják a kilincset. Teljesen odavannak mind a két gyerekért. Úgyhogy mi tudjuk, mekkora öröm babát várni, mindkét terhességem idején szinte kiplakátoltam a homlokomra, hogy babát várok. A nagyszülők is világgá kürtölték az örömüket.

Kérdező! Sok boldogságot a gyrmekekhez, a befásultakkal.pedig ne foglalkozz!

2015. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem már édesanyám él.

Egyszer eljött, mondtuk neki, hogy januárban dupla szülinapot fogunk ünnepelni. (akkor van a férjemé is). Először nem esett le neki, aztán mondtam, hogy mégpedig azért, mert akkorra leszek kiírva a 2. unokájával! :)

Boldog babavárást nektek! :)

2015. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!