Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A siófoki kórházban jövő...

A siófoki kórházban jövő évtől tényleg csak az ügyeletes orvos vezethet le szülést?

Figyelt kérdés
Jövő évben tervezünk babát vállalni. Egy-két ismerőstől, valamint a múltkor a folyosói beszélgetésből hallottam, hogy állítólag jövő évtől csak az ügyeletben lévő orvos vezethet le szülést majd? Igaz ez? A saját orvosom nem jöhet be majd, ha megindul a szülés, hanem egy idegen vezeti le majd helyette?

2015. nov. 6. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Kicsit offolok. A mi kórházunkban soha nem lehetett dokit fogadni. 3 gyereket szültem ügyeletesnél, az utolsó elég komplikált volt, de nem lehet panaszom, mindenki nagyon rendes volt. Ezért sem értem hogy miért kell ennyire félni. Az ügyeletes orvos is orvos, csak éppen nem kell pénzelned. Nem az utcáról hívnak be egy embert, hanem őis ugyanúgy szülész. Bocs hogy a kérdésre nemtudtam válaszolni :)
2015. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Egy időre a soproni kórház is átállt arra hogy nem lehetett fogadni. Aztán Hallottam egy kismamától hogy most Sopronban is újra lehet fogadni dokit. Nekem Győrben van a dokim és nem véletlenül választottam Őt. Úgyhogy remélem Győrben megmarad a fogadott orvos lehetősége. Nincs igazad első. Az ügyeletes lutri.
2015. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Második, hadd döntsem el én, hogy megfelelt-e. Vagy esetleg ott voltál? Ja, és vannak igényeim, még mielőtt azzal jönnének itt hogy igénytelen vagyok :)
2015. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Jót fogták ki.
2015. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Fogtál bocs. Volt nagyon szerencsétlen szülés a családban. Igaz az a doki lassan nyugdíjba megy...
2015. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, 3 különböző doki volt. De én úgy gondolom hogy egy olyan "hentes" féle dokit nem hagynának dolgozni, csak sajnos sokan szeretik riogatni a kismamákat. És fogadott orvosnál is előfordul tragédia vagy mulasztás, kb éppen annyiszor, amennyiszer ügyeletesnél.
2015. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
A Férjem családjában is volt egy majdnem halállal végződő teljesen máshol más dokinál. Az a doki már elhunyt Isten nyugosztalja. A kolléganőm is majdnem ottmaradt. Egy harmadik doki ő is már nyugdíj közeli. Szóval nekem az ad biztonságérzetet ha az általam választott lesz mellettem.
2015. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Énis majdnem ott maradtam a harmadiknál. De az ügyeletes meg kihúzott a bajból. Szép napot!
2015. nov. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!