Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2015-ös kismamák, akik Tatabán...

Cattamer kérdése:

2015-ös kismamák, akik Tatabányán terveztek szülni (vagy már szültetek), van/volt fogadott orvosotok vagy "marad" az ügyeletes?

Figyelt kérdés
Költözés miatt "csak" fogadott kezelőorvosom van Tatán, de ő kizárólag a fővárosban vállalna el. Megértettem, de én nem szeretnék visszamenni Bp-re. Így marad az ügyeletes orvos Tatabányán. Előtte igényel ez valamilyen intézkedést vagy az ember a szülés megindulásakor besétál a kórházba?

#orvos #Tatabánya #szülészet #fogadott orvos #Szent Borbála szülészet
2015. márc. 23. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott orvosom. Esetleg kérdezd meg az orvost, kit ajánlana, akiben megbízhatsz itt tatabányán, mert Pest messze van.
2015. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő nem ismer ott senkit. De az ügyeletről is csupa jót hallottam, szóval nem ragaszkodom amúgy senkihez konkrétan, túlélem, hogy nem a kezelőorvosom lesz ott a szülésnél. Így a vége felé már nem is akarok dokit váltani és Tatán azért egyszerűbb elmenni hozzá, mint átmenni Tbányára.
2015. márc. 23. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt fogadott dokim, de tényleg jó az összes, sztem nem fogsz rosszul járni az ügyeletessel (főleg ha problémamentes a terhességed). De nem kell semmilyen előzetes intézkedés. NST-re úgyis oda fogsz járni, nem? Amúgy van a kórházban minden hónap vmelyik keddjén szülőszoba-látogatás, ahol a kórházi védőnő végigvezet, sorban elmond mindent, onnantól kezdve,h pontosan hova kell menni, ha úgy érzed itt az idő. Hogy mikor lesz a következő alkalom, kérdezd meg a védőnődet, vagy hívd fel a kórházat.
2015. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, eddig minden rendben van, semmi probléma és az NST is ott lesz. Köszönöm a választ!
2015. márc. 23. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!