Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pocaklakótok kapott ajándékot...

Pocaklakótok kapott ajándékot karácsonykor?

Figyelt kérdés
Tőletek, rokonoktól kapott a babátok ajándékot? Februárra várjuk a kis manónkat és kíváncsi vagyok más ajándékozik e "előre" a babának :)
2015. nov. 6. 13:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor lett pozitív a teszt, mi kaptunk, meg ő is minket, bár még nem tudta hova kerül, biztos örült nekünk azért :D
2015. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
52%

Aranyos kérdés! :)

Apától egy nagy puszit kapott! :)

Eszembe se jutott! Látszik, hogy nagyon várod!

Jó babázást! :)

2015. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár volt egy olyan év, mikor az első babámmal voltam terhes karácsonykor, hogy a férjem mindhárom testvérénél is épp jött a baba. Ott azért rendesen volt babakelengye a fa alatt, de mindet a szülők kapták.
2015. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
66%

Én gonosz anya vagyok,a 3 gyerekem közül egyik se kapott!Jézusom....

A 6. és 18. válaszoló:világiak vagytok!Nálatok a PONT!

2015. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
44%
Mi is februárra várjuk, de fel sem merült, hogy neki is ajándékot adjunk. Meg most őszintén, mit lehet egy újszülöttnek (sőt, egy magzatnak) venni? Amire szüksége van, azt úgyis megvesszük, mire megszületik. Ha rokontól kapunk babacuccot ajándékba, azt meg nem a baba kapja, hanem mi, hiszen így nekünk nem kell már megvennünk. A babának édes mindegy, hogy kapott-e kiskádat meg baldachint, pláne addig, amíg pocakban van.
2015. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
61%

Bocs, de ettől a kérdéstől megmozdult bennem...a kisróka.

17 hkm

2015. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
66%
A kérdésen sírtam, a 18-ason röhögtem... Köszönöm az élményt.
2015. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
64%

3x kellett elolvasnom, hogy ez tenyleg jól látom?! :D

Ezt remèlem nem gondoltad komolyan.

1 éves korában sem tudja még úgy értékelni a karácsonyt, nem hogy egy baba a pocakban:D


Ismerőseidtôl biztos fogsz TE kapni ahándékot, amit a babád on "felhasználhatsz"

2015. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
56%
Szilveszterre voltam kiírva, de eszembe sem jutott és szerencsére a család is így gondolkozik...
2015. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
18%
Nekünk áprilisban érkezik a babánk és mi már beszéltük, hogy veszünk neki valamit :) Pl nagyon cuki kis mikulás ruhákat láttam, gondoltam, hogy veszek neki idén karacsonyra egyet, amit majd jövőre rá is adok :) Szerintem semmi elvetemült nincs ebben, nem is értem mi lenne. Most ilyen erővel semmit se kéne venni, míg meg nem születik a baba? Az enyém már kapott ajándkot egy baratnőmtől is, el volt utazva és onnan hozott neki egy kis mamuszkát :) Nem értem mi baj ezzel.
2015. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!